Rüya Tabirleri / tane rüyaları / Rüyada iri taneli yağmur görmek

Rüyada iri taneli yağmur görmek

Rüyada iri taneli yağmur görmek sonucun olumsuz olması halinde de suçun kendisinde kalacağına, kazandığı her kuruşun hakkını vereceğine, yardım eden kişilerin haklarının kısa süre içinde ödeneceğine ve yakın bir zaman içinde sorun yaratan kişiler ile tüm bağların koparılacağına, maddi açıdan çok iyi bir konuma kavuşulacağına, gücünü ve iyi izlenimini de kaybedeceğine, çocuklarıyla gurur duyacağı pek çok başarıya şahit olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada iri taneli yağmur gördüyseniz

  • İş arkadaşlarınıza yardımcı olun.
  • Daha önceki akılcı tutumlarınız sayesinde elinize önemli bir miktar para geçebilir.

Rüyada iri taneli kar görüldüyse ilişkinizin evliliğe doğru gidececeğine, konforunun ve ağız tadının yerine geleceğine, ağız tadından ve neşesinden de olacağına, sorunlarının ve sıkıntılarının kısa bir zaman içinde sorun yaratmayacak bir şekilde ortadan kalkacağına işarettir.

Rüyada iri taneli nohut görmek alacağı bazı yardımlar sayesinde çok hayırlı ve güzel işlere gireceğine, kaybedilen malların ya da paranın yakın zamanda tekrar kazanılacağına, hayırlı bir kısmet ile tanışıp bir ilişkiye başlayacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada iri taneli pilav görüldüyse maddi olanaklarının rahat rahat yaşamasına el vereceğine, çok büyük maddi ve manevi zararlar ile karşılaşacağına, onlarla tabiri caizse kıran kırana dövüşeceğine, ferahlık veren sözler duymaya, bol kazanç elde edeceğine, eğer maddi bir durumsa elinde olan ne kadar para varsa bu kişi için harcayarak daha kötü bir duruma düşmesine ve daha fazla sıkılmasına engel olacağına inanılmaktadır.

Rüyada iri taneli kum görmek elindeki malların bir hiç uğruna satılacağına ve maddi zorluklar yaşaması yüzünden aile saadetine de gölge düşeceğine, ne yapılırsa yapılsın işin başında durulmadığı için bir türlü sonuç vermeyeceğine, atılımları sayesinden adından en çok söz edilen kimse durumuna geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada iri taneli bulgur görüldüğünde maddi açıdan birçok rakibin gerisine düşüleceğine, stres içinde günler geçireceğine, ayrı düşülen bir kişi ile biraraya gelineceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada iri taneli tuz görülmesi hayallerindeki insanla karşılaşacağına, maddi olarak çok büyük zorluklarla karşılaşacağına, sağlam ve sarsılmaz bir makama oturacağına, sahip olduğunun her geçen gün daha fazlasını elde edeceğine, gerçekleştirmek istediğiniz arzularınızla ilgili gerekli potansiyelin olduğuna, doktordan doktora koşturacağına delalet eder.

Rüyada iri taneli pirinç görüldüyse bunun için sermaye bulmakta zorlanmayacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından kısa sürede kurtulacağına, yeni kapılar açılacağına ve uzun sürecek bir birlikteliğe girileceğine, tüm sıkıntıların giderileceğine rivayet etmektedir.

Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments