Rüya Tabirleri / kirpik rüyaları / Rüyada ipek kirpik görmek

Rüyada ipek kirpik görmek

Rüyada ipek kirpik görmek varolan borçların yakında ödeneceğine, çok yakın bir zaman içinde mutlu olacağı bazı haberler alacağına, kişinin iş ve aşk hayatında karşılaşacağı olumlu gelişmelerin olacağına, onunla sahici dostluğun farkına ve tadına varacağına, hayatını her geçen gün zorlaştıracağına, çok büyük mal ve mülke sahip olacağına delalettir.

Rüyada ipek kirpik gördüyseniz

  • İş yaşamındaki kaynak problemini yavaş yavaş halletmeye başlamanız, işinize şevkle sarılmanıza neden olacak.
  • İş veya eğlence amaçlı seyahatler söz konusu olabilir.

Rüyada ipek kirpik yaptırmak gam ve keder çekmeyeceğine, çok büyük ve sıkıntılı olaylar ile karşılaşılacağına ve büyük bir üzüntü yaşayarak nerede hata yapıldığının düşünüleceğine, birlikte çeşitli işlere girip büyük kazançlar elde edeceğine ve bu kazançlar ile çok hayırlı başarılar elde etmek için bazı adımlar atılacağına, umutsuzluğa ve karamsarlığa düşeceğine, artık neşeli ve eğlenceli bir hayat istediğine ve bu yüzden hayatı ile ilgili çok büyük atılımlar yapacağına, çok zor durumlarla ve sıkıntılı olaylar ile karşı karşıya kalacağına rivayet etmektedir.

Rüya yorumlarına göre rüyada ipek kirpik takmak iş arkadaşlarından biri ile ağız dalaşına girileceğine ve bazı istenmeyen olayların yaşanacağına, bilgi sahibi olunmayan bir işi çabucak kavrayarak hemen kendisini gösterecek olan rüya sahibinin alkışlanacak işler yapacağına, uzun süre boyunca görülmemiş olan bir kişi ile hasret giderileceğine ve ferahlığa çıkılacağına, kötü günler için daima kenarda para tutacağına, yeni bir işle ilgili olarak yakın bir arkadaşla işbirliği kurulacağına, çalışmaların günden güne daha da büyük kısmetlerin kapılarını açacağına alamet ettiğine inanılır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments