Rüya Tabirleri / insan rüyaları / Rüyada insanı keçi olarak görmek

Rüyada insanı keçi olarak görmek

Rüyada insanı keçi olarak görmek saklı kalmış yeteneklerini keşfedeceğine, keyifli günler geçireceğine, yapılan işlerin rağbet görmesi sayesinde kazancın katbekat artacağına, onlar sayesinde hayırlı fırsatlar elde edeceğine, böylelikle yere daha sağlam basmayı başaracağına, sevdiği bir kişinin uzun zamandan beri arzuladığı bir şeyi kendisine hediye olarak vereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada insanı keçi olarak gördüyseniz

  • Bazı jestleriniz veya sürprizleriniz sevdiğiniz kişileri mutlu edebilir.
  • Akıllı kararlar alabilmek istiyorsanız daha araştırmacı olmalısınız.

Rüyada insanın keçi doğurduğunu görmek evlilik kararı almak için beklemelerinin doğru olacağına, duaların kabul göreceğine, hayırlı bir şekilde başlayan işlerin zarar verici bir hale geleceğine, zaferlerine kimsenin engel olamayacağına, kısa sürede iş hayatında uğradığı zararları telafi edeceğine, şansın bir türlü dönmeyeceğine delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments