Rüya Tabirleri / insan rüyaları / Rüyada insan yiyen yaratık görmek

Rüyada insan yiyen yaratık görmek

Rüyada insan yiyen yaratık görmek kendisine yardım eden insanlara yardım edeceğine, hayırlı bir çalışma ile muhtaç insanlara destek olunacağına, kısa süre içinde büyük başarı sağlanacağına, her yeni güne daha bir istekle ve farklı bir enerjiyle uyanacağına, işle ilgili inzivaya çekileceğine, bir yıkımdan ötürü çok zor ve sıkıntılı zamanlar geçireceğine tabir olunur.

Rüyada insan yiyen yaratık gördüyseniz

  • Herşeyin fazlası aleyhinize gelişebilir, aşırılıklardan kaçının.
  • Ummadığınız yerlerden paralar gelebilir.

Rüyada et yiyen yaratık görülmesi aile bireylerinin de içinde olacağı ve büyük emek vereceği bir iş kurulacağına, ters giden işlerin normale döneceğine, elindeki imkânları çok iyi değerlendireceğine, daha hazırlık aşamasındayken bile işlerinde sorun yaşayacağına, yapılacak olan birş seyahatinin iptal edileceğine, yarar getirecek bir çalışmaya ortaklık edileceğine alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments