Rüya Tabirleri / el rüyaları / Rüyada insan pisliğine el sürmek

Rüyada insan pisliğine el sürmek

Rüyada insan pisliğine el sürmek parasal olarak kötü bir durumun ortadan kaldırılacağına, yeni ve rahat bir hayata sahip olacağına, çevredeki kişilerin sorunlarının ve sıkıntılarının da çözüme kavuşturulacağına, önündeki engelleri aşamayacağına, çok hayırlı işler için vermesi gereken kararı vermekte geç kalacağına, iş hayatında uğranılan zararların sevilen kişilerin araya girmesi sayesinde telafi edileceğine işaret etmektedir.

Rüyada insan pisliğine el sürmek gördüyseniz

  • Sosyal ilişkilerinizde yeni uğraşlar zamanınızı çok daha renkli geçirmenizi sağlayabilir.
  • Yeniden ele alınması veya düzeltilerek daha verimli ya da işe yarar hale getirilmesi gereken konulara ağırlık verilebilir.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada insan pisliğinin eline bulaşması helal kazanç elde edeceğine, önemli ve saygın birinden yardım alacağına, işlerinin kısa süre içinde hayırlı ve güzel bir şekilde ilerleyeceğine, sağlıkla ilgili bir sorunun tedavi edileceğine, müjdeli ve güzel haberler alacağına, kolay kolay yıkılmayacak sağlam temeller üzerine inşa ettiği hayatıyla herkesi kıskandıracağına yorumlanır.

Rüyada insan pisliğini eline almak içinde bulunduğu şartların iyileşeceğine, birçok kavga ve sorunla karşılaşacağına, herkese iyilik yaparak insanların gözünde değerini artıracağına, çok başarılı olunacağına, ruhsal korkularından da arınacağına, huzurlu ve mutlu bir hayata sahip olacağına alamet ettiğine inanılır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments