Rüya Tabirleri / insan rüyaları / Rüyada insan kelle görmek

Rüyada insan kelle görmek

Rüyada insan kelle görmek hayatındaki engellerin ve aksiliklerin de ortadan kalkacağına, hayalini kurduğu ve uzun zamandan beri çaba sarf ettiği bir konuda çok büyük adımlar atacağına, rüyayı gören kişinin uzun zamandır ağlayan gözlerinin artık güleceğine ve çekilen hastalıklardan Allah’ın izniyle kurtulacağına, kişinin anlaşmalarda veya kararlarda ikilem içinde kalacağına, yakın zaman içinde ayakları yerden kesecek bir karar verileceğine, yakın bir kişi ile evlilik yolunda adım atılacağına tabir olunur.

Rüyada insan kelle gördüyseniz

  • Biraz daha politik olmanızda fayda var.
  • İsteklerini dinleyin yani ona nefes aldırın.

Rüyada insan kellesi pişirmek ortalığın güllük gülistanlık olacağına, etrafındaki bazı kişilerden çok büyük ihanetler göreceğine, işlerinin kendisini çekemeyen insanlar tarafından baltalanacağına, birlikte çok büyük bir çalışma ya da bir proje ortaya konulacağına işarettir.

Rüyada insan kellesi yemek rüyayı gören için iyi ruh halinin bozulacağına, yalanı sürdürmeye ve ortalığı karıştırmaya çalışan bazı kişilere hadlerinin bildirileceğine, insanların içinde güzel bir mevkiye sahip olacağına işaret etmektedir.

Rüyada ölmüş insan kellesi görmek karşısına çıkan bazı sorunlar yüzünden elinde bulunan kazancın neredeyse tamamını harcayacağına, eski neşesinin ve ağız tadının yerine geleceğine, elde bulunan maddi ve manevi kaynakların kısa süre içinde tükeneceğine, büyük bir ferahlık ve mutluluk yaşayacağı bir döneme gireceğine, okul gibi hayratlar yaptırılacağına delalet eder.

Rüyada pişmiş insan kellesi görülmesi iş hayatında çok büyük bir düşüş yaşanacağına, yakın bir zaman içinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, sıkıntılarının kısa zaman içinde hayırlı bir şekilde sona ereceğine, çok saygın ve güzel bir mevkiye terfi edileceğine tabir olunur.

Rüyada insan kellesi kesmek rüya sahibi için Allah’a yakınlaşmak için sevap işlerinden geri kalmayacağına, amaçlarına ve hedeflerin ulaşmayı başaracağına, daha başarılı ve kazançlı olacağına, her konuda gelişme gösterileceğine, ancak bu kişilerin pes etmemesinden ötürü kendilerine büyük bir ders vereceğine ve bu sayede başarılar kazanacağına, maddi olanaklarının rahat rahat yaşamasına el vereceğine yorumlanır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments