Rüya Tabirleri / bok rüyaları / Rüyada insan bokun eline bulaşması

Rüyada insan bokun eline bulaşması

Rüyada insan bokun eline bulaşması dayanışma ve sevgi içinde olacağına, alınan kararlar sayesinde girilen bir işte çok iyi bir noktaya gelineceğine, çok mutlu bir birliktelik yaşayacağına, keyifsizliğinin dışarıdan fark edileceğine, sorunların kısa zaman içinde sona ereceğine, rüya sahibinin kendi fikrini savunurken herkesin kalbini kıracak konuşmalar yapacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada insan bokun eline bulaşması gördüyseniz

  • Bazı kişilerin gittiğiniz yolda sizi engellemek için elinden geleni yaptığını düşünüyor olabilirsiniz.
  • Kararsız kalmanız olumsuz sonuçlar doğurabilir.

Rüyada insan boku eline alındığında sevdiği kişilerle konuşurken onları dinlemediğine ve bu nedenle yalnız kalacağına, davranışlarını mantık süzgecinden geçireceğine, arkasından iş yaparak onu zor duruma düşüreceğine, tanıdığınız birinin eli ve diliyle insanları rahatsız ettiğine, her işinin gücünün kolaylıkla hallolacağına tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments