Rüya Tabirleri / inşaat rüyaları / Rüyada inşaat tuğlası görmek

Rüyada inşaat tuğlası görmek

Rüyada inşaat tuğlası görmek sürpriz değişikliklerle ve yeniliklerle karşılaşacağına, ancak kişinin sorumluluklarının bir anda ve çok fazla artması yüzünden zor durumda kalacağına, ancak bu durumun biraz uzun süreceğine, ancak bu beklentinin yakın bir zaman içinde boşa çıkacağına, kendine olan güvenini yitireceğine, zaman içinde daha rahat edeceği çeşitli çalışmalar ve projeler gerçekleştireceğine ve kısa süre içinde büyük zenginliğe kavuşacağına yorulur.

Rüyada inşaat tuğlası gördüyseniz

  • Sizi uzlaşmaya zorlayan ya da kontrol etmeye çalışan kişilerle karşılaşabilirsiniz.
  • Rahatlıkla üstesinden gelebileceğiniz konular size yapılması imkansız gibi görünebilirler.

Rüyada inşaatta tuğla örmek içinde kalan hayallerini gerçekleştirme fırsatı bulacağına, elini attığı her işten alnının akı ile çıkacağına ve üstüne bir de kar edeceğine, sıkıntılarını üzerinden atacağına, bir anda yokluğa düşüleceğine, sorunlu geçen bir dönemin sona ereceğine, yaşayacaklarının psikolojik olarak etkilenmesine ve kırılmasına neden olacağına delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Nermin Uykan

ruyamda cok yuksek olarak dizilmis parlak beyaz ve kirmizi tuglalarin uzerine ciktim.inmek icin hicbir yol olmadigini gorunce korktum.ucmayi denemeden once dusersem kurtarsin diye Allaha dua ettim.hzli bir sekilde ve cok yumusak olarak yere indim