Rüya Tabirleri / boynuz rüyaları / Rüyada inek boynuz görmek

Rüyada inek boynuz görmek

Rüyada inek boynuz görmek parasal bir konuda verilen bir sözün yerine getirileceğine ve güzel bir birlikteliğin başlayacağına, heyecanlanacağı olaylarla karşılaşacağına, şansının yaver gitmesiyle birlikte bir anda yeniden atılıma geçerek kendini toparlayacağına, yollarının açılacağına ve hayatında düğüm olmuş konuların çözüleceğine, yaşanan zararların ortadan kaldırılacağına, insanların karşısında saygıyla eğileceği işler yapacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada inek boynuz gördüyseniz

  • Sezgileriniz sizi yanıltmıyor olabilir.
  • Elinize para geçebilir veya yüklü bir ödeme söz konu olabilir.

Rüya tabirlerine göre rüyada inek boynuzu tutmak hayır getirecek ve bol kazanç sağlayacak bir döneme girileceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının en kısa zamanda biteceğine, ün sahibi birisi olunacağına, artan özgüveninin de yardımı ile çok uzun zamandan beri ara verdiği gönül ilişkilerine geri döneceğine ve yeni bir aşka yelken açacağına, çok büyük ve üst düzey bir mevkiye terfi edileceğine ve kariyerinde çok büyük bir adım atacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada inekten boynuz yemek rüya sahibi için tahmin edilenden daha büyük kazançlar elde edileceğine, ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde büyük kazançlar elde edeceğine, huzur ve sevgi dolu günler yaşayacağına yorulmaktadır.

Rüyada ineğin boynuzunu kırmak iş hayatı içinde sahip olunan prestijin artacağına, evinin bolluk ve berekete kavuşacağına, toplum tarafından el üstünde tutulacağına, büyük bir iş yoğunluğu yaşanacağına, sevdiği kişiler ile çok hayırlı ve büyük atılımlar gerçekleştireceğine, gücünü ve itibarını geri kazanacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada inek boynuzunun kırıldığını görmek alacağı borçları vaktinde ödeyemediği için arkadaş çevresiyle de arasının bozulacağına, hem rahat bir hayata kavuşacağına, darlık içine düşeceğine ve zor günler yaşayacağına, kısmetinin her zaman açık olacağına ve sırtının yere gelmeyeceğine, kişinin tüm planlarının bozulmadan devam edeceğine ve engellerin ortadan kalkacağına, işlerde meydana gelen aksamalardan ötürü maddi olarak zarara uğranacağına alamet eder.

Rüyada inek boynuzu kesmek iş hayatı ile ilgili olarak çok daha rahat bir şekilde ilerleyeceğine, atılacak adımlar ile yeni işlere girileceğine ve kazancın arttırılıp uğranılacak zararlara karşı önlem alınacağına, iş hayatında yapmak istediği projelerin yarıda kalacağına, girdiği sıkıntıların karşılığını alamayacağına delalet ettiği söylenir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments