Rüya Tabirleri / incir rüyaları / Rüyada incirde kurt görmek

Rüyada incirde kurt görmek

Rüyada incirde kurt görmek el attığı her işten zararla çıkacağına, yaşamın kolaylıklar içinde geçeceğine, bir gayret ayağa kalkıp silkeleneceğine, kısa süre içinde kendi işine sahip olunacağına, maddi açıdan iyi bir işe girileceğine, eline para geçeceğine ve geçen parayı da hayır işlerinde kullanacağına alamettir.

Rüyada incirde kurt gördüyseniz

  • Biraz yavaşlamanızda fayda var.
  • Yeni başalayacak olan bir ilişki bir yana süregelen ilişkilerinizde bile anlaşmazlıklara açıksınız.

Rüyada incirden kurt çıkması değerli gayrimenkullere sahip olunacağına, moral olarak çok büyük bir kayba uğranacağına, sermayesinin boşa gideceği yatırımlar yapacağına, doğru seçimler yapacak olan rüya sahibinin hangi işe el atarsa atsın son derece başarılı olacağına, kutlama yaparak sevincini diğer insanlarla da paylaşmak isteyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada kuru incirde kurt görülmesi başarılarının devamı için kendisini sürekli yenileyeceğine, yakın bir dostuyla kırgınlık yaşayacağına, umutlarını yitireceğine ve emeklerinin de boşa gitmesine neden olacak bazı atılımlar yapacağına, böylece eline geçen bir miktar para sayesinde işlerini hiç olmadığı kadar iyi şekilde sürdüreceğine, akıllı adımlar atacağına delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments