Rüya Tabirleri / Rüyada incil görmek

Rüyada incil görmek

Rüyada incil görmek akrabaların araya girmesi ile etraftaki insanlarla yaşanabilecek tartışmaların başlamadan bitirileceğine, işlerini sabırla yoluna koyacağına, yetki ve söz sahibi olacağına, istediği her şeyi fazlasıyla elde edeceğine, işlerden hayır gelmeyeceğine, başarılarının çoğalacağına bu sayede rahatının da yerine geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada incil gördüyseniz

  • Provokasyonlara tepki vermemenizde fayda var.
  • Evliler dikkatli olun.

Rüyada incil almak hayırlı bir kısmetle dünyaevine gireceğine ve hayırlı bir evlada sahip olacağına, üzüntülü ve sıkıntılı durumlardan yakın bir zaman içinde kurtulacağına, rızkındaki artış sayesinde hem evini daha iyi geçindireceğine, konforun ve lüksün de artmasına vesile olacağına, hayatında olumlu değişiklikler meydana geleceğine delalet etmektedir.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada incil yemek bunu da herkese ilan edeceğine, hasta olanın da iyileşeceğine, kendisine hem hayırlı kazanç hem de mutluluk getireceğine ve geçim sıkıntısından kurtulmasını sağlayacağına, hesabını veremeyecek işlere ortak olmayacağına ve Allah’ın karşısına kul hakkı alarak gitmekten hep çekineceğine, güvendiği insanların gerçek yüzlerini göreceğine ve içine kapanacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada incil okumak huzursuzluk yaratan kişilerin haneden uzaklaştırılacağına, yaptığı işi daha profesyonel kişilere tanıtacağına, sorunların ve sıkıntıların çok rahat bir şekilde aşılacağına, zor zamanlar ve sıkıntılı günler geçirileceğine, sürekli bağırıp çağıracağına işarettir.

Rüyada incil okuyan birini görmek borçları olanların maddi olarak ellerinin genişleyeceği ve tüm para sıkıntılarının sona ereceğine, çok büyük ve kazançlı çalışmalar elde edeceğine, düşmanların barışacağına ve küslüklerin sona ereceğine, işi en doğru şekilde yönetmeyi başaracağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada incil okumak görüldüğünde verilen bazı kararların pek işe yaramayacağına, kurulu düzeni olacağına, hayırlı bir kısmet ile karşılaşılacağına, şifa ve ilaç bulacağına, bir sebeple zor bir döneme girileceğine, çok büyük mutluluklar yaşayacağına ve hayatında çok yeni ve çok güzel olaylar meydana geleceğine tabir olunur.

Rüyada incil hediye alındıysa başarılı bir insan olacağına, kişinin kazancının da beklentilerinin çok üstünde olacağına, aynı anda pek çok duyguyu yaşayacağına ve kavram kargaşasına düşeceğine, yaşadığı sıkıntıların son bulacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada eski incil görüldüğünde çok rahat bir şekilde çalışacağına, kendisini dolandırıp para almak isteyen bir kişiler ile karılaşacağına ve kendisinin olmayan bir borcu ödeyeceğine, aylardan beri devam eden bir projenin nihayete erdirileceğine, rakiplerin kurduğu bir tuzak yüzünden maddi zararlara uğranacağına, kısmetin kapanması nedeni ile ticaretin duracağına, sevinileceğine ve huzurlu olunacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada incil kitabı görmek kişiyi hayal kırıklığına uğratmayacağına, mutlu bir yuvaya sahip olacağına, çok başarılı olup çok büyük miktarda para kazanacağına, sorunların kısa süre içinde çözüm bulacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada incil ayeti görüldüyse çok büyük kazançlar elde edileceğine, aile bireyleri arasında istenmeyen tartışmalar ve sorunlar çıkacağına, bununla kalmayarak iflas edeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada incil öpmek rakiplerin başarı kazanacağına, alınteri dökülerek rızık elde edileceğine, büyük kazançlar elde edileceğine ve hayal edilen şeylere yakın bir zaman içinde kavuşulacağına, çok sevdiği ve değer verdiği insanlara yardım edeceğine, üstünlük ve ayrıcalık sağlayacağına delalettir.

Rüyada incil duymak rüya sahibi kişi için kişinin hayata bakış açısında meydana gelen değişikliği aile hayatına da olumlu şekilde yansıtacağına, eşlerin birbirlerine karşı ağır konuşacaklarına, düzenli bir işe girileceğine ve kazancın artacağına, daha sonra işlerin açılacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada incil yakmak neşeli ve keyifli günler geçireceğine, endişe duyulan bir hastalığın aile bireylerinden birinde baş göstereceğine, gerek aile hayatında gerekse de iş hayatında bazı üzüntüler yaşayacağına, çok mutlu ve sevinçli olacağına, konforunun ve keyfinin yerinde olacağına, tüm evlatlarının da kendisi için çok hayırlı olacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada incil dinlemek rüyayı gören kişi için üzüntülü günlerin  sona ereceğine, işlerinin tam da istediği şekilde ilerleyeceğine, iş konusunda çok doğru bir karar alınacağına, yaşanan kötü olayların unutulması için uzun bir süreliğine inzivaya çekileceğine, bundan dolayı kendini çok şanslı addedeceğine, evlendiği hayırlı kısmet ile yakın zaman içinde aralarının açılacağına ve sabırlı bir şekilde yaptığı zor bir işte zarar edeceğine işaret eder.

Rüyada incil verilmesi rüya sahibi kişi için variyeti ile herkesi kıskandıracağına, üzüntü duyulacak kötü haberler alınacağına, hayattan elini eteğini çekeceğine ve mutsuz olacağına, rahat edeceğine ve huzur duyacağına alamet ettiğine inanılır.

Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments