Rüya Tabirleri / kıl rüyaları / Rüyada ince kıl görmek

Rüyada ince kıl görmek

Rüyada ince kıl görmek ahiret hayatına da hazırlık yapacağına, rahatın ve konforun geleceğine, eğer herhangi bir şekilde içinde bulunduğu durumdan kurtulamazsa maddi ve manevi olarak çok büyük zararlar göreceğine ve kötü kişiler ile muhatap olmak zorunda kalacağına, gerçekleştireceği projeler için bazı adımları atmak için çok hayırlı kişiler ile irtibata geçeceğine, sorunlarının daha büyük bir hal alacağına, ruhani önderlik yapacağına yorulur.

Rüyada ince kıl gördüyseniz

  • Bazı iş birlikleri sandığınızdan daha fazla işinize yarayabilir.
  • Sağlıkla ilgili konuları ya da fiziksel olarak daha iyi görünmenizi sağlayacak değişiklikleri hafife almamalısınız.

Rüyada ince kıl kurdu görüldüğünde sorunlu bir kişi ile sürekli tartışılacağına, çok güzel ve hayırlı bir hayat yaşayıp huzur içinde bir aile hayatına sahip olacağına, işlerini düzeltmek için çok büyük adımlar atacağına, güzel günler yaşanacağına, bebek gülümsüyorsa işlerin açılacağına, çok sağlıklı bir bedene sahip olacağına delalet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments