Rüya Tabirleri / aşk rüyaları / Rüyada imkansız aşk görmek

Rüyada imkansız aşk görmek

Rüyada imkansız aşk görmek kaçan bazı büyük fırsatların telafi edileceğine, uzun zamandan beri kurulan hayallerin kısa süre içinde gerçekleştirileceğine, kısa süre içinde büyük ses getirecek işler ile insanların dikkatini çekeceğine, sevilen kişiler ile çok güzel günler geçirileceğine, dertlerinden ve sorunlarından kurtulacağına, uzun zamandan beri çıkmak istediği ancak yaşadığı sorunlardan ötürü bir türlü çıkamadığı tatile artık çıkacağına yorulur.

Rüyada imkansız aşk gördüyseniz

  • Diğerlerinin yaptıklarına göz gezdirmeniz aradığınız desteği bulmanızı sağlayabilir.
  • Biraz daha gayretle sevdiğiniz kimseye karşı beslediğiniz duyguları ortaya çıkartın.

Rüya yorumlarına göre rüyada imkansız aşk yaşamak şansının pek iyi gitmemesi sebebi ile büyük sıkıntılar çekeceğine, dost sandığı kimselerden sıkıntı alacağına, düşülmüş olan zor bir durumdan çok rahat bir şekilde çıkılacağına ve istendiği gibi hareket ederek çok büyük kazanç elde edileceğine, onu hayallerine kavuşturacağına, böylece maddi imkânların genişleyeceğine, verilen kararların bir türlü hayata geçirilemeyeceğine inanılmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments