Rüya Tabirleri / defa rüyaları / Rüyada ilk defa birini görmek

Rüyada ilk defa birini görmek

Rüyada ilk defa birini görmek şüpheli bir olay yaşanacağına, kişinin zor ve mutsuz günler geçireceğine, yeni ev eşyaları alınacağına, her şeyi dilediği gibi alabilme imkânına sahip olacağına, girilecek bir yolda verilen kararlar sayesinde çok rahat edileceğine, üzüntülerin mutluluğa dönüşeceğine delalettir.

Rüyada ilk defa birini gördüyseniz

  • Bir dostunuzun tutumları canınızı sıkabilir.
  • Sözlerine dikkat etmezlerse ufak bir çatışma olabilir.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada sevdiğin kişiyle ilk defa konuşmak varılan noktaya hayal edilmiş olan birçok şeye kavuşulacağına ve dertlerin sona ereceğine, maddi yükünün artacağına, diplomalı kimse olacağına, çok iyi kazançlar elde edileceğine, hane içindeki huzursuz havanın yerini mutluluğa ve sevgiye bırakacağına, zarar ettiği bir dönemi kapatıp çok büyük kazançlar elde edeceği bir döneme gireceğine rivayet etmektedir.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada ikinci defa gelinlik giymek aldığı borçları kısa bir süre içinde geri ödeyeceğine ve dertlerinin ve sıkıntılarının son bulacağına, işine gösterdiği özen ve hürmet sayesinde çok daha iyi yerlere geleceğine ve hayatta çok başarılı olacağına, rüya sahibinin hayatındaki en büyük aşkı yaşayacağına, hayırlı ve güzel haberlerin alınması sayesinde işlerin çok hayırlı bir hale geleceğine, ettiği tüm duaların kabul edileceğine ve mal mülk sahibi olacağına, çok iyi yerlere geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada iki defa gelinlik giymek rüyayı gören kişi için üzüntülerin biteceğine ve hayal edilen şeylere kavuşulacağına, anlayışlı bir kişi ile tanışacağına, kendisine daha uygun bir hayat kuracağına, bir sebeple bir dönem üzüleceğine, maddi açıdan büyük kazanç getirecek projelere imza atılacağına işaret eder.

Rüyada ilk defa kar yağdığını görülmesi elinin bollaşacağına ve hayatının da güzelleşeceğine, onunla yeniden kavuşacağına, eşi ile arasında çok sıkıntılı durumlar ortaya çıkacağına ve büyük ruhsal sorunlar yaşayabileceğine tabir olunur.

Rüyada birinin ilk defa adet olduğunu görüldüyse kazançlı bir ortaklık kurulacağına, insanlarla bir araya geleceğine, dış etkenlerden kaynaklanan durumlar yüzünden aile saadetine de gölge düşeceğine, çok huzurlu ve güzel günler göreceğine, verilen emeklerin boşa çıkmayacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada birinin ikinci defa evlendiğini görüldüğünde hak ettiklerinin kendisine ulaşmayacağına, tüm risklerini göze aldığı bir işe atılarak bu işten çok büyük gelir elde edeceğine, istenen herşeye sevilen kişilerin destek vermesi sayesinde kavuşulacağına ve huzur içinde mutlu ve sağlıklı bir yaşam sürüleceğine, ailesi ile açılan arasını düzeltmesine yardım edeceğine, kıskanan kişiler tarafından ortaya çıkarılan kötü sürprizleri kendi bilek gücü ile yeneceğine delalet eder.

Rüyada iki defa aynı yeri görüldüyse sorunların bu sayede çözüme kavuşacağına, kurulu düzeninin sürüp gideceğine, sıkıntıların ve sorunların kısa süre içinde sona ereceğine delalettir.

Rüya yorumlarına göre rüyada bir eve ilk defa gitmek ev içinde mutluluğun artacağına, dost ve akrabanın işlerine yardım edileceğine, söz ve yetki sahibi olacağına, rüya sahibinin bu sayede rahat ve derin bir nefes alacağına alamet ettiği söylenir.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada ilk defa bir eve gitmek kendisini üzecek ve sıkıntıya sokacak çeşitli durumlar ile karşılaşacağına, adını işiyle duyuracağına, çevresine karşı her zaman temkinli davranacağına, sağlık sorunlarının geçici olacağına alamettir.

Rüyada bir ölünün ikinci defa defnedildiğini görüldüyse sıkıntılarından kurtulup daha özgüven sahibi bir kişi olarak hareket edeceğine, çok büyük bir destek alarak iş hayatında uğradığı zarardan kurtulacağına, bazı kişilerle tartışma yaşayacağına, düşünmeden adımlar atayacağına, sorunlarının da çözüleceğine alamet etmektedir.

Rüyada ilk defa midye yemek kişinin kaybettiği imkânlara yeniden kavuşacağına ve tekrar eski lüks hayatına döneceğine, söz dinlemeyen bir akraba tarafından sorunlu bir işin ortasına çekileceğine, Allah’tan korkması gerektiğini unutmayacağına, rahat bir iş hayatının başlayacağına, sadece kazancının eksilmesiyle kalmayacağına, dini vecibelerini yerine getireceğine yorulmaktadır.

Rüyada iki defa hamile olduğunu görmek subay veya askeri personel olarak çalışmaya başlayacağına, sorunların atılan adımlar sayesinde çözüme kavuşacağına, arada kalınan bir konuda en doğru kararın verileceğine, uzun süredir görülmeyen bir akrabadan haber alınacağına, önemli farklılıklara rağmen ilişkinin yürüyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ilk defa gördüğün birine aşık olmak onunla bir ömür mutlu olacağına, mevki makam sahibiyken işten olunacağına, aile hayatının gün geçtikçe iyiye gideceğine, yaşama sevincine kavuşacağına yorulur.

Rüyada ilk defa araba kullandığını görülmesi verilen bütün emeğin karşılığının alınacağına, kalabalık ve birbirine tutkuyla bağlı bir ailenin içine gireceğine, hem mesleğindeki hem de aile içindeki saadeti arttıracağına, aile hayatında da çok huzurlu ve mutlu olunacağına alamet ettiği söylenir.

Rüya yorumcularına göre rüyada sevdiğinle ilk defa konuşmak sorunlara hızlı bir şekilde çare bulunacağına ve çok doğru adımlar atılarak aile hayatına renk getirileceğine, amaçlarının ve hedeflerinin de gerçekleşmesi sayesinde ideallerini yerine getirme şansı elde edeceğine, etrafındaki insanların desteği ile daha çok kişiye ulaşacağına, aile hayatını renklendirecek bir kişi ile ortaklık kurulacağına ve hayırsever bir arkadaşın yardım isteğine cevap verileceğine yorulmaktadır.

Rüyada ilk defa gördüğün biriyle öpüşmek her zaman evlatlarına destek olacağına, aksi halde büyük bir zarar uğranabileceğine, ruh sağlığının bozulacağına, hoş muhabbette olacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada aynı kişiyi iki defa görüldüğünde kırılacağına ve bazı kimseler nedeniyle hayal kırıklığına düşeceğine, dünya malına kavuşulacağına, ayıplanacağına ve kendisini çok kötü hissedeceğine, bir sebeple çok zarar edeceğine, kendisini çok zor durumlarda bulacağına delalettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments