Rüya Tabirleri / asker rüyaları / Rüyada ikinci kez asker olmak

Rüyada ikinci kez asker olmak

Rüyada ikinci kez asker olmak sevdiği bir kişi ile güzel ve hayırlı bir evliliğe adım atacağına, maddi anlamda çok zorlanacağına, sorunlarının biteceğine ve sıkıntılarının bu sayede sona ereceğine, işlerinin çok iyi bir şekilde ilerlediği sırada zarara düşeceğine, karamsarlığından ve umutsuzluğundan da arınacağına, hayatının en büyük fırsatını elde edeceğine ve bu sayede kolay kolay kimseye nasip olmayacak kadar lüks ve güzel bir hayat yaşayacağına yorulur.

Rüyada ikinci kez asker olmak gördüyseniz

  • O anları iyi yakalamalısınız.
  • Belli bir karar vermeniz gerekiyorsa, üzerinde bir süre düşünmeden vermemelisiniz.

Rüyada ikinci kez askere gitmek ailesinde de büyük sorunlar söz konusu olmayacağı için huzurunun yerinde olacağına, dönüşte iş hayatı ile ilgili olarak çok büyük projeler ve çalışmalar gerçekleştirileceğine, karlı işlere gireceğine, çok sevdiği ve çocukluktan beri yapmaya devam ettiği işler ile uğraşıp hayatın stresinden kurtulacağına, rakiplerin kazanılacak her başarı sayesinde daha da üzüleceğine, yaptığı işlerden çok büyük maddi ve manevi kazanç elde edeceğine alamet ettiği söylenir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments