Rüya Tabirleri / asker rüyaları / Rüyada ikinci kere askere gitmek

Rüyada ikinci kere askere gitmek

Rüyada ikinci kere askere gitmek sorunların yakın zaman içinde çözüme ulaşacağına, evinde sıkıntılı günler geçiren kişilerin ise mutluluğu yakalayacağına, hedeflerini tabir yerindeyse on ikiden vuracağına, geçim sıkıntısının ve parasızlığın biteceğine, yaşanan kıskançlığın açtığı sorunların düzeltileceğine, eline geçecek haram bir maldan ötürü çok sıkıntı çekeceğine ve bu sebeple ortaya çıkan bu durumu düzeltmek için binbir türlü zorluğa göğüs germek zorunda kalacağına yorumlanır.

Rüyada ikinci kere askere gitmek gördüyseniz

  • Özel yaşamınızı veya kişisel planlarınızı ilgilendiren başlıklarda özgür alana ihtiyaç duyabilirsiniz.
  • Sağlığınıza biraz daha özen göstermeniz gerekebilir.

Rüyada iki kere askere gitmek rüyayı gören için rüya sahibinin güzel haberler alarak sevineceğine, iş hayatı için harcanan emeklerin kazanç sağlayacağına, kısa süre içinde bir evlilik yapıp evlat sahibi olunacağına ve hasreti çekilen bir akrabayla hasret giderileceğine, huzurlu bir yaşam sürüleceğine, iş hayatında herkesin saygı gösterdiği bir kişi olacağına inanılmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments