Ana sayfa » Kadın rüyaları » Rüyada ikinci kadın olmak

Rüyada ikinci kadın olmak

Rüyada ikinci kadın olmak ferah bir hayat yaşarken bir anda dara düşüleceğine, alacağı bazı kötü haberler yüzünden üzüleceğine, en büyük acılarının dineceğine, belki yeni bir eve sahip olunacağına, canını sıkacak ve epey üzüntü verecek bir durumla karşı karşıya kalınacağına, kapandı sandığı belalı bir işin yeniden gündeme geleceğine yorulur.

Rüyada ikinci kadın olmak gördüyseniz

  • Belli konularla başarılı şekilde ilerleyebilmek için neler olup bittiğini net şekilde anlamanız gerekiyor.
  • Farkı yavaş yavaş hissedebilirsiniz.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada ikinci kadınla evlenmek uzun zamandan beri üzerinde çalışılan bir projenin başka kişilere faydalı olacak kadar geniş çaplı olacağına, zorlu bir işe girdiği ortağı ile beraber büyük rahat ereceğine, zarar ettiği işleri kara geçireceğine, kendisine büyük bir mutluluk kazandıracak bir haber alacağına, kısa sürede çok yol katedilecek bir döneme girileceğine, uzun bir zamandan beri devam eden ve evlilikle noktalanacağı düşünülen bir birlikteliğin sona ereceğine işaret etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Scroll to Top