Rüya Tabirleri / defa rüyaları / Rüyada ikinci defa evlenmek

Rüyada ikinci defa evlenmek

Rüyada ikinci defa evlenmek uzun zamandan beri görüşülemeyen bir akraba ile karşılaşılacağına ve bir aile yemeğine katılıp çok güzel zaman geçirileceğine, huzurlu ve mutlu bir yuva kuracağına, çok önemli ve başarılı çalışmalara imza atacağına, manen çok huzurlu ve mutlu olunacağına, yaşanan olumsuzlukların tersine etki göstererek kişiyi güçlükler karşısında daha dirayetli biri haline getireceğine, doğan bebek güzel ise gelişmelerin olumlu olacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada ikinci defa evlenmek gördüyseniz

  • Size yapılan istekler başta önemsiz gibi görünseler daha sonra büyük önem kazanabilir.
  • Daha az eleştirmek, daha tamamlayıcı olmak gerekebilir.

Rüyada ikinci defa askere gitmek rüyayı gören için kişinin mutluluk gözyaşı dökeceğine, yakın bir zamanda okul hayatının tekrar başlayacağına, özellikle kendisine yakın hissettiği bir kişiye kendi özel hayatı hakkında son derece özel bir sırrı anlatacağına, karşına hayırlı kapıların açılacağına, yeni bir işe geçiş yapılacağına ve bol paralı bir döneme girileceğine, hayalindeki herşeye yakın zaman içinde kavuşacağına yorulmaktadır.

İnsan emeğini takdir etmek için Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments