Rüya Tabirleri / sigara rüyaları / Rüyada iki tane sigara görmek

Rüyada iki tane sigara görmek

Rüyada iki tane sigara görmek girilen bir işten ötürü uykusuz zamanlar geçirileceğine, kişinin yapılandırdığı tüm olumlu şeylerin üzerine gölge düşeceğine, diğer taraftan yapılan bazı işlerde kazanç edileceği için birçok kez borç alınacağına, yaptığı hataları sürekli tekrarlayacağına ve zor zamanlar geçireceğine, hidayete ermeyi de başaracağına, iyi bir mümin hayatı yaşayarak herkese örnek biri olacağına rivayet eder.

Rüyada iki tane sigara gördüyseniz

  • Karşınızdaki kişi tarafından yanlış anlaşılabilir hoş olmayan durumlarla karşılaşabilirsiniz.
  • Bazı konulardaki yargılarınız zorluklar getirebilir.

Rüyada iki tane sigara içmek rüya sahibi için işlerini çok daha iyi bir duruma getireceğine, gerek kısa gerek uzun vadede çok iyi işler yapılacağına ve aile bireylerinin birlikte hareket etmesi sayesinde güzel günler göreceğine, aile hayatında çok mutluluk verici ve çok büyük hayırlara vesile olacak haberler alacağına, çalışmaların ve projelerin çok yakın zaman içinde meyvelerini vereceğine, maddi olarak büyük bir zarar görüleceğine, daha sonra kazanılan bu paralar ve mallar ile yeni işlere girileceğine ve kazanılan paranın daha da arttırılacağına yorumlanmaktadır.

İnsan emeğini takdir etmek için Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments