Rüya Tabirleri / keklik rüyaları / Rüyada iki tane keklik görmek

Rüyada iki tane keklik görmek

Rüyada iki tane keklik görmek hayatında olumlu gelişmeler yaşanacağına, yepyeni ve kazançlı fırsatlar yakalanacağına ve hayır getirecek bir kişinin önayak olması ile eğitim hayatının devam ettirileceğine, bir uzman kontrolünde spora başlanacağına, çeşitli iş ortaklıkları kurulacağına, kendi eliyle ortaya koyduğu projelerde büyük kazanç elde edeceğine, çok büyük kısmetlere sahip olacağına yorulur.

Rüyada iki tane keklik gördüyseniz

  • İşyerinizde üzerinde çalıştığınız projeyle ilgili çevrenizden yardım istemekten çekinmeyin.
  • İş konusunda bir gecikme ya da aksaklık olabilir, bir sorununuzu zamana bırakmalısınız.

Rüya tabir edenlere göre rüyada iki tane keklik yakalamak eline büyük paralar geçeceğine, aile bireyleri arasında bazı tartışmaların ve kırgınlıkların yaşanacağına, ancak rüya sahibinin bunu göstereceği sabır sayesinde bertaraf edeceğine, elindeki kazancı ya da zenginilği iş için kullanacağına, büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşayacağına ve kendisini büyük bir üzüntüye karışmış olarak göreceğine, maddi olarak herhangi bir borcu olmadan yaşayacağına işaret ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments