Rüya Tabirleri / ordu rüyaları / Rüyada iki ordunun savaştığını görmek

Rüyada iki ordunun savaştığını görmek

Rüyada iki ordunun savaştığını görmek sorunlarından ve sıkıntılarından bu sayede kurtulacağına, karşısına çıkan engelleri bir bir aşmayı başaracağına, rahat nefes alınacak bir döneme girileceğine, uzun bir zaman boyunca düzelmesini beklediği ve çok dua ettiği bir olayın düzelmeyeceğine, hidayete ermekle birlikte tüm aile yaşantısını da bu yönde değiştirip ve düzenleme yoluna gideceğine, daha sağlıklı ve uzun bir ömür süreceğine alamettir.

Rüyada iki ordunun savaştığını gördüyseniz

  • Genelde aşırı bir aktivite gösteriyorsunuz.
  • Dürüstlük çok şey kazandırabilir.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada orduyla savaşa gitmek çevresindeki bazı kişilerin adını lekelemeye çalışacaklarına ve yine bu kişilerin kendisi hakkında onur ve gurur kırıcı laflar edeceğine, uzun zamandan beri birlikte olduğu hayırlı kısmet ile çok yakın bir zaman içinde evlenip bir bebek sahibi olacağına, bazı girişimlerde bulunacağına, çok istediği ve hayal ettiği şeylere büyük bir azim göstermesi sayesinde kavuşacağına ve aile hayatını da eski haline döndüreceğine, ekmeğinin hiç kesilmeyeceğine, mesleğini yetenekli olduğu alandan seçeceğine yorumlanır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments