Rüya Tabirleri / masa rüyaları / Rüyada içkili masa görmek

Rüyada içkili masa görmek

Rüyada içkili masa görmek sevinçten gözyaşı dökeceğine, kaçırılan fırsatların birçok kişi ile girilen yeni bir iş sayesinde tekrar kazanılacağına, artık bu dünyada da ödüllendirileceğine, çok büyük sıkıntılar ile karşılaşsalar bile herhangi bir şekilde kötü bir duruma düşmeyeceğine, çok kötü günler geçirdikten sonra kendisini toparlayarak işine ve hayatına geri döneceğine, büyük kazançlar elde edeceğine ve sorunlarından kurtulacağına işaret eder.

Rüyada içkili masa gördüyseniz

  • Sizi aşkınızı veya belli bir konuya adanmışlığınızı ispat için harcama yapmak ya da yapmamakla suçlayan kişilerle karşılaşabilirsiniz.
  • Bir ayrılık olabilir.

Rüya yorumlarına göre rüyada içkili masada oturmak insanların güvenini kazanacağına, onların mutluluğu için kendisini adayacağına, sıkıntı dolu ve sorun yaşayacağı günler yaşayacağına, ilerleyen zamanların gelir açısından kişiyi her zamankinden daha fazla tatmin edeceğine, haksızlık yaşanacak bir olayla karşılaşılacağına, zengin için yoksulluğa işaret eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments