Rüya Tabirleri / fare rüyaları / Rüyada içinde fare görmek

Rüyada içinde fare görmek

Rüyada içinde fare görmek memur ise terfi edeceğine veya tayininin çıkacağına, bir sebeple zarar edeceğine ve çok üzüntü duyacağına, büyük umutlarla girilen bir işin sorunlarla devam edeceğine ve endişeli bir bekleyişin başlayacağına, maddi ve manevi olarak kendisini yıpratacak olaylar ile karşılaşacağına, yaptığı bu şeylerin başarılı olması sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, bildiği ve sevdiği işi yapacağı için çok büyük bir özgüvene kavuşacağına işaret etmektedir.

Rüyada içinde fare gördüyseniz

  • Tecrübeli veya konusunda uzman kişilerden öğrenekleriniz var.
  • Aile bireyleriyle ortak bir toplantıya katılabilirsiniz.

Rüyada havuzun içinde fare görüldüğünde çok olumlu ve güzel gelişmeler ile karşılaşacağına, muradına ermek için emeklerinin ve umutlarının boşa gitmeyeceğine, başına gelen kötü olaylardan ötürü çok huzursuz olacağına, işyerinde çizdiği başarılı tablo sayesinde üst bir mevkiye terfi alınacağına, eşinin ve çocuklarının kendisi için makbul ve hayırlı kimseler olacağına delalet etmektedir.

Rüyada içine fare girdiğini görülmesi hayırlı kişiler ile dostluk kurulacağına, sorunların altından kalkmak için çeşitli kararlar vereceğine ve verdiği kararların başarılı olması sayesinde kendisine olan güveninin artacağına, uzaktan haberler işiteceğine, başarılarının devamı için kendisini sürekli yenileyeceğine, verimi ve başarıyı yakalayacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada araba içinde fare görmek endişe duyulan durumlarda destek almak için başvurulan kişilerden destek alınamayacağına, sevdikleri ile arasının açılacağına ve zor zamanlar geçireceğine, yapılan yanlış ortaklıklar neticesinde ticari kayba uğranacağına, sıcakkanlı bir kişi olunacağına, işlerini kısa zamanda büyüteceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada su içinde fare görüldüyse anne baba hayır duaları sayesinde sevilen bir kişi ile hayatın birleştirileceğine ve hayalleri süsleyen ve herkesin sahip olmak istediği bir bebeğe sahip olunacağına, hayallerinin gerçekleşeceğine ve kişinin emellerine ulaşmayı başaracağına, yüklü miktarda kazanç elde edeceğine ve daha sonra zor durumda kalmış olan çok sevdiği ve değer verdiği bir arkadaşına maddi olarak yardımda bulunacağına, rahata kavuşacağına ve keyfini süreceğine, atılan adımların zarar getireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada sütün içinde fare görmek bunun için gerekli alt yapıyı oluşturmanın yollarını bulmaya çalışacağına, insanları daha olumsuz hallere düşüreceğine, huzurlu günlerin uzaklaşacağına, ticarette büyük atılımlar yapacağına ve geleceğini sağlam temeller üzerine kurma fırsatı elde edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada kapan içinde fare görülmesi bazen işlerinde bozulma olmasına rağmen genelde işlerinin iyi olduğuna ve çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, işlerine verimin hâkim olacağına ve yaşamına kolaylık geleceğine, hep içinde şüphelerin ve sıkıntıların kalacağına delalettir.

Rüyada karın içinde fare görüldüğünde ancak kendisine bu komployu kişileri bulup hâkim karşısına çıkaracağına, kişinin bu şekilde hareket etmesi sayesinde gerçekleştireceği işin çok iyi bir şekilde ilerleyeceğine, kişinin geçim sıkıntısına düşeceğine ve fiziksel olarak da yıpranacağına, kiracı olmaktan kurtulacağına inanılmaktadır.

Rüyada camide içinde fare görülmesi ancak çok büyük bir sabır göstererek ve azmederek bu durumda kendi başının çaresine bakacağına ve kısa zaman içinde sorunun üstesinden geleceğine, belki hayatında bir daha eline geçmeyecek bir fırsatı değerlendirmeyeceğine, parasızlık ve geçim derdi olmadan yaşayacağına, daha sonra işlerin kötüye gitmesi yüzünden bazı borçlar alınacağına, ele geçen fırsatların kaçırılmasına sebep olan şeylerin ne olduğunun bulunacağına delalet etmektedir.

Rüyada saçın içinde fare görülmesi ne yöne gideceğine karar veremeyen rüya sahibinin bir seçim yapmak zorunda kalacağına, eşinin hamile olduğunu ve yakın bir zamanda doğum yapacağını öğreneceğine, elindeki parasını yanlış yatırımlarda çarçur edeceğine tabir olunur.

Rüyada denizin içinde fare görüldüyse başarıya giden yolların açılacağına, kırgınlık yaşanan bir arkadaşla aranın düzeltileceğine, insanlar arasındaki saygınlığını kaybedeceğine ve işlerinin gün geçtikçe daha kötü bir hal alacağına, işinde aranan biri haline geleceğine yorulur.

Rüya tabirlerine göre rüyada içinden fare çıkması onlar sayesinde hayırlı fırsatlar elde edeceğine, işlerin hayırlı kapılar açacağına, hayal kırıklığı ve kalp kırıklığı yaşanacağına, fırsatların çok iyi ve kazançlı bir şekilde değerlendirileceğine ve kırgınlıkların unutulacağına inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments