Rüya Tabirleri / iç rüyaları / Rüyada içi dolu sivilce görmek

Rüyada içi dolu sivilce görmek

Rüyada içi dolu sivilce görmek sevdiği kişiler ile birlikte daha önce el atmaya cesaret edemeyeceği bazı büyük ve yorucu çalışmalara imza atacağına, geçim sıkıntısı çekildiği için harcamalara daha fazla dikkat edileceğine ve tasarruf yapmaya başlanacağına, bir sebeple bazı zararlara uğranacağına, zararlı bir kişi ile bağların koparılacağına ve arada kalınan bir konuda en doğru kararın verileceğine, pek çok kişinin hayatını kurtaracağına, yaşanan kötü olayların unutulması için uzun bir süreliğine inzivaya çekileceğine işarettir.

Rüyada içi dolu sivilce gördüyseniz

  • Tüm aktivitelere katılmanız zor, aralarından en iyilerini seçmelisiniz.
  • Eski dostlarınız sizi arayıp sohbetleriyle canlandırabilirler.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada içi dolu sivilce sıkmak başarılarının ardı arkasının kesilmeyeceğine, kötülükle ve zorlukla da karşılaşmayacağına, özellikle maddi fırsatları kaçırmayacağına, kişinin oturmuş ve kurulu bir düzeni olacağına, zenginlik getirecek adımlar atılacağına, korkularının ve başarısızlıklarının üzerine gitme cesareti taşıdığına ve bu sayede hep kazanacağına yorulur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments