Rüya Tabirleri / hurma rüyaları / Rüyada hurmada kurt görmek

Rüyada hurmada kurt görmek

Rüyada hurmada kurt görmek işlerinin tutacağına ve zenginliğinin alıp yürüyeceğine, akraba ilişkilerinin her zaman samimi ve sıkı olacağına, yeni malların alınacağına, kendisine ticaret ve meslek hayatında akıl danışılacak ustalığa ve uzmanlığa erişeceğine, çok büyük ve hayırlı işlerde çok büyük sevaplar kazanacağına, sorunlarının ardının arkasının kesilmeyeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada hurmada kurt gördüyseniz

  • Geçmiş tecrübeleriniz sizi kötü durumda kalmaktan kurtarabilir.
  • Aile ilişkilerinizde bazı tartışmalar yaşamanız olasıdır.

Rüyada hurmadan kurt çıktığını görüldüğünde onların yanındayken her anın doyasıya tadını çıkaracağına, kötü günlerinin biteceğine, karşısına çıkan bazı kötü olaylardan sonra güzel bir döneme gireceğine, çok güzel ve huzurlu günler göreceğine, gülmekten yana bolca nasipleneceğine, kendini yerlerden yerlere vurup kahredeceğine rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments