Rüya Tabirleri / ağaç rüyaları / Rüyada hurma ağaç görmek

Rüyada hurma ağaç görmek

Rüyada hurma ağaç görmek el attığı tüm işlerde aksilikler ile karşılaşacağına, çok zengin olmasa dahi kimseye el açmadan ömrünü tamamlayabileceğine, hayallerinin tek tek gerçekleşeceğine, hayata karşı bakışının değişeceğine, üstün başarılar alacağına bu sayede daha fazla gelir elde edeceğine, maddi açıdan sözü geçen biri olunacağına rivayet eder.

Rüyada hurma ağaç gördüyseniz

  • Tercihlerinizi ya da seçimlerinizi savunmak için geçerli nedenlerinizi açıklamanız gerekebilir.
  • Yardımcı olma çabanız sizden fayda sağlamaya çalışan kişilerle karşılaşmanıza neden olabilir.

Rüyada hurma ağacı dikmek rüyayı gören kişi için konforun ve lüksün de artmasına vesile olacağına, aşk konusunda çok büyük bir ilerleme kaydedileceğine, uzun bir dönemden sonra ilk kez çok rahat edileceğine ve daha güzel günler için beklenmeye başlanacağına delalet eder.

Rüyada hurma ağacı sulamak rüya sahibi kişi için elde bulunan mal mülkün bir kısmını beraberinde götürecek bir işe girileceğine, her gün biraz daha sıkıntıya düşüleceğine, saç stilini ve giyim kuşamını değiştireceğine, daha çok çalışılacağına, hak yolundan ayrılacağına işarettir.

Rüyada yaş hurma ağacı görmek kişinin karşısına pozitif etkiler yaratacak fırsatlar çıkacağına, maddi yükümlülüklerinden kurtulacağına, lüksünün ve sağlığının da baki olacağına, dost ya da akrabalarından gelecek olan yardımların herhangi bir şekilde fayda sağlamayacağına, işlerinin açılıp kazancının artacağına yorumlanır.

Rüya yorumlarına göre rüyada hurma ağacının altında oturmak rızkın günden güne genişleyeceğine, çevresindeki kişilerden yana hayırsızlık göreceğine, sevdiği kişiyle çok uyumlu bir ilişki yaşayacağına, kötü günler geçireceğine ve hayal kırıklığı yaşayacağına yorulmaktadır.

Rüyada cennet hurma ağacı görmek zor ve sorunlu dönemler geçirileceğine, hiç beklemediği sıkıntılar yaşayacağına, kişinin maddi zarara uğrayacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada hurma ağacı fidanı görüldüğünde daha fazla zenginlik elde etmek için de hak olmayan kararları uygulayacağına, atılan adımların sıkıntı yaratacağına, aile hayatında üzücü ve can sıkıcı şeyler yaşayacağına, alınan kararların bir türlü istenen şekilde uygulanamayacağına ve azalan kazancın sonunda tamamen biteceğine, yetki ve imza sahibi olacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada hurma ağacına çıkmak kendisine hayır getirmeyecek işlere gireceğine ve hayırsız insanlara takılacağına, büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşanacağına, öte yandan ömrünün de çok uzun olacağına, gözlerinin mutluluktan parlayacağına, rahat bir hayat süreceğine, bir sebeple dinlenmesi ve kendisini toparlaması gerektiğine aksi takdirde iş için yeterli konsantrasyona ve enerjiye tekrar kavuşamayacağına delalet etmektedir.

Rüyada saksıda hurma ağacı görülmesi hoşgörülü ve saygılı bir kişi olunacağına, kırdığı kalp nedeniyle ah alacağına, yaşam enerjisinden ve isteğinden hiç bir şey kaybetmeyeceğine, yeni çalışmalara ve projelere imza atacağına, çok büyük bir umutsuzluk yaşadığı bir sırada hiç beklemediği büyüklükte bir kazanç elde edeceğine, sevdiği kişilerin vereceği destekle çok hayırlı kazançlar elde edeceğine yorulur.

Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments