Rüya Tabirleri / hortum rüyaları / Rüyada hortumla insan yıkamak

Rüyada hortumla insan yıkamak

Rüyada hortumla insan yıkamak daha fazla gelir sahibi olacağına ve yaşam standartlarının yükseleceğine, maddi olarak çok büyük bir zorlanmaya sebebiyet veren işin nihayete erdirileceğine, sevilen bir kişinin kazanacağı bir başarıdan dolayı sevinileceğine, büyük bir ihanete uğranacağına, sıkıntı ve üzüntülerinden kurtulacağına, askıda kalan işlerini nihayete erdireceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada hortumla insan yıkamak gördüyseniz

  • Düşünmeden kabul edebileceğiniz şeyler sizi zor duruma sokabilir.
  • Her durumda uyanık olmalı gerekeni yapmalısınız.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada hortumla insanları ıslatmak işlerini yoluna sokacağına ve çok mutlu ve huzurlu olacağı bir döneme gireceğine, evinden neşenin ve eğlencenin eksik olmayacağına, aile hayatında sevindirici olaylar yaşanacağına, moralinin bozulacağına ve sinirlerinin de adeta bir yay gibi gerileceğine, Allah’ın mubah kıldıklarına meyil edeceğine, zarar edilen konularda yapılacak hamleler sayesinde kara geçileceğine alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments