Rüya Tabirleri / ev rüyaları / Rüyada hortumla evin önünü yıkamak

Rüyada hortumla evin önünü yıkamak

Rüyada hortumla evin önünü yıkamak sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulmak için çok büyük bir adım atacağına, kötü şeyler ile karşılaşsa bile daha sonra seyahat sırasında çeşitli kararlar vermiş olarak geri döneceğine, çok büyük ferahlık yaşayacağına ve kısa zaman içinde çok mutlu günler geçireceğine, yaşanan sorunların en kısa sürede ortadan kalkacağına, doğruluktan ve hak yolundan da ayrılmayacağına, sorunlarının önemsiz ve aşılması kolay sorunlar olacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada hortumla evin önünü yıkamak gördüyseniz

  • Ev içinde olumsuz konuşmalar geçebilir, aile büyüklerinizle münakaşa edebilirsiniz.
  • Genellikle kolay başlattığınız ilişkilerde sorun yaşıyorsunuz.

Rüya tabirlerine göre rüyada hortumla evin önünü sulamak şansının ve kısmetinin açık olacağına, devletle ve mahkemelerle başının derde gireceğine, sürekli dua alarak yaşayacağına, rüyayı gören kişinin hanesine büyük bir bereket getireceğine, tartışmalarla ve aksiliklerle uğraşılan bir dönem geçirileceğine ve anne babanın sağlık sorunları yüzünden üzüntü duyulacağına, arzu ettiği şeylere ulaşmaktan duyduğu büyük huzur ile yardıma muhtaç ve kimsesiz insanlara yardım edeceğine ve büyük bir gönül ferahlığı duyacağına işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments