Rüya Tabirleri / hediye rüyaları / Rüyada hediye perde görmek

Rüyada hediye perde görmek

Rüyada hediye perde görmek elinde avcunda ne varsa satmak zorunda kalacağına, beklentilerine ve de amaçlarına kavuşacağına, kırgınlık yaşanan bir kişinin özür dileyeceğine, onların gittiği yolu izleyerek kazanç elde edeceğine ve sonradan da insanlara karşı rezil olacağına, talihin yüzlerine güleceğine, karşısına hayırlı kimselerin ve işlerin çıkacağına alamet etmektedir.

Rüyada hediye perde gördüyseniz

  • Hayatınızda da bazı kısıtlamalar olması muhtemeldir.
  • Tecrübeli veya uzman kişilere danışmanız gerekebilir.

Rüyada hediye perde alındığında eldeki imkanların giderek azalacağına, ticaret hayatında da garanti olacak bir yere geleceğine, hayırsız bir akraba yüzünden diğer akrabalarla ters düşüleceğine ve zararlı bir alışkanlığa başlanacağına, neşesini hiç kaybetmeyeceğine, yaptığı çalışmaların heba olacağına, iş hayatında kendisi ile uğraşan düşmanları olacağına alamet ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments