Rüya Tabirleri / bardak rüyaları / Rüyada hediye bardak görmek

Rüyada hediye bardak görmek

Rüyada hediye bardak görmek gittikçe çıkmaza düşeceğine ve hızlı bir şekilde düşüşe geçerek dibe vuracağına, rahatlığa ve esenliğe kavuşacağına, aile hayatında da çok huzurlu ve mutlu olunacağına, rahatlığa ve güzel bir yaşantının geleceğine, çok büyük ve güzel çalışmalara imza atılacağına, buna karşılık ani bir haber alarak tüm derdinden ve üzüntüsünden kurtulacağına alamettir.

Rüyada hediye bardak gördüyseniz

  • Aşk hayatınız da renklenebilir.
  • Etrafınıza dikkatle bakmanızda fayda var.

Rüyada hediye bardak alındığında yolunda gitmeyen işlerin kısa bir zaman içerisinde düzeleceğine, hayır getirecek bazı çalışmaların ortaya konulması sayesinde kötü şansın kırılacağına, hayırlı gelişmelerin yaşanacağına, hastalıkların son bulacağına, bir sebeple eşi ile arasının açılacağına, bozulan işlerin tekrar yoluna gireceğine rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments