Rüya Tabirleri / hazine rüyaları / Rüyada hazine olan yeri görmek

Rüyada hazine olan yeri görmek

Rüyada hazine olan yeri görmek elinin dara düşmeyeceğine, maddi ve manevi açıdan kötü bir duruma düşüleceğine, iş hayatında zarar edileceğine, eğitim ve sağlık konularında büyük bir karar verileceğine, kötü günlerini atlatmayı başaracağına, hayal ettiği bir şeye ulaşma yolunda araya bir engelin daha gireceğine yorumlanır.

Rüyada hazine olan yeri gördüyseniz

  • Bazı kişilerin bazı konularda doğru şekilde davranıp davranmayacağına dair kafanızda soru işaretleri olabilir.
  • Yaratıcılığınız dikkatleri üzerinize çekmenize yardım edebilir.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada olduğu yerde zıplamak rüya sahibini çok heyecanlandıracak ve büyük firmalar arasına adını yazdırmasını sağlayacak işlere imza atacağına, çok mutlu ve güleryüzlü bir insan olacağına, zararların sevilen kişilerden alınacak yardım ve destek ile telafi edileceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada cinlerin olduğu yere gitmek rüyayı gören için dost görünen tehlikeli ve zararlı bir düşmanla dost olup onunla vakit geçirmeye, parasız ve aşsız günlerin geride kalacağına, uzun zaman önce aldığı borçların ödemesini yakın zaman içinde bitireceğine, ikinci bir şans vereceğine delalettir.

Rüyada yasak olan yere girmek rüyayı gören kişi için uzun zamandan beri kurulan hayallerin kısa süre içinde gerçekleştirileceğine, bazı iş birlikleri yapacağına, özür dileyerek bazı insanların gönüllerini almayı başaracağına yorumlanır.

Rüyada açık olan yerlerini kapatmak yeni alanlara yöneleceğine, medet umduğu kapıların yüzüne kapanacağına, onların bir adım önüne geçeceğine, yapılan hatalar yüzünden iflas edileceğine, zorlukların ve sıkıntıların aşılacağına yorulur.

Rüyada hasta olup yere düşmek rüya sahibi kişi için sevdiği kişilerin uzun zamandan beri devam eden sorunlarının çözümü için yakın bir zaman içinde destek olacağına, deyim yerindeyse elinin dönmez olacağına, mesleğindeki yerinin sağlamlaşacağına, sevilen bir akraba yüzünden ihanete uğranacağına, sağlık sorunlarının sona ereceğine ve istenen her şeye kısa süre içinde ulaşılacağına, dertlerinden ve üzüntülerinden kurtulacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada olduğu yerden havalanmak dedikoduların hat safhaya ulaşacağına, atılan adımların büyük başarılar getireceğine ve uzun zamandan beri devam eden sorunların çözüm bulacağına, büyük bir işin sahibi olacağına, çok zor günler geçireceğine, hayal edilen herşeye kavuşacağına işarettir.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada esir olduğun yerden kaçmak umutsuzluğa ve geçim sıkıntısına düşmeyeceğine, hayırlı ve güzel şeylerin kısa süreli olarak rafa kalkacağına ve başına gelen kötü bit durum yüzünden sevdiği kişilerin de zarar göreceğine, yaşadığı sorunların katlanarak devam edeceğine, rahmet ve bereketin çabuk meydana gelmesine, akrabayla araya mesafe konulacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada hamile olup yere düşmek elindekini de bitireceğine, vatana ve millete hayırlı bir evlada sahip olacağına, geçim kolaylığı içinde olacağına, iş dünyasında acemi olan kişilere bilgi ve deneyim konusunda yardım edileceğine, hastalığında da sağlığında da bu kişinin yanında yer alacağına, kız çocuğunun olacağına delalettir.

Rüya yorumlarına göre rüyada tutsak olduğu yerden kaçmak şansının geri döneceğine, hayırlı bir kişi ile evlilik konusunda adım atılacağına, zengin bir hayat süreceğine, kişinin içinin daralacağına, yaşanan rahatsızlıkların son bulacağına tabir olunur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments