Rüya Tabirleri / hayız rüyaları / Rüyada hayız görmek

Rüyada hayız görmek

Rüyada hayız görmek istenmeyen olayların olacağına, elindeki tüm parayı ve malı harcayacağına, zorlu çalışmaların yakın zaman içinde biteceğine, onu yönetmeye ve yönlendirmeye çalışacağına, büyük bir ortaklığa girileceğine, aile içinde huzurunun yerinde olacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada hayız gördüyseniz

  • Bir tedbir almanız gerekiyor.
  • Zaten gerilmiş olan ilişkileri iyice germeye çalışmamakta fayda var.

Rüyada hayızlı kadın görmek refah düzeyinin yükseleceğine, gülen yüzünün de solacağına, tüm zorlukların ve kötülüklerin üstesinden gelme konusunda kendine olan özgüvenini arttıracağına, çok mutlu bir hayata sahip olacağına ve kısmet dolu işlere gireceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada erkeğin hayız olması büyük bir özgüven kazanılacağına, tatsız durumların yaşanacağına ve bu yüzden başın derde gireceğine, maddi sıkıntılardan kurtulup zenginleşmeye alamet ettiği söylenir.

Rüyada eşinin hayız olduğunu görüldüğünde hayat boyu isteklerine ulaşacağına, huzur getirecek birinin çıkacağına, bir sebeple kendisi ile tartışılacağına işarettir.

Rüyada kızının hayız olduğunu görüldüğünde bolluk ve bereket içinde bir hayat sürüleceğine, çok büyük mutluluklar duyacağı ve epey kazanç sağlayacağı bir proje gerçekleştireceğine, sorunlarının yakın zaman içinde biteceğine, tecrübe edinirken can sıkıntısı yaşansa da elde edilen bilgilerin çok değerli olacağına, hane içinde de ayrılıkların söz konusu olacağına, ortaya koyacağı çalışmaların ya da projelerin istenen başarıyı getireceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada hayız olmak aile içinde huzurunun yerinde olacağına, kendi dualarının Allah katında kabul olacağına, verilen emeğin katbekat karşılığının alınacağına yorulur.

Rüyada hayız hali görüldüğünde yaptığı çalışmalar sayesinde çok iyi yerlere geleceğine ve resmi bir kurumda çok üst kademelerde görev alacağına, yakın bir dostuyla kırgınlık yaşayacağına, sorunlarının günden güne azalacağına, başarıya giden yolda hiçbir engeli olmayacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada hayız iken namaz kılmak işi ne olursa olsun severek çalışacağına ve uzun bir zaman sonra o güne kadar gösterdiği tüm emeklerin karşılığını en iyi şekilde alarak mükâfatını göreceğine, iyilik yaptığı insanlardan kötülük göreceğine, tüyü bitmemiş yetimin hakkını yiyeceğine ya da kolay ama doğru olmayan yollardan kesesini dolduracağına yorumlanır.

Rüyada kadının hayız olması rüyayı gören için işlerinin açılacağı bir döneme gireceğine ve bunun avantajlarını kullanmayı başaracağına, yarınlarının kendisine hayır ve mutluluk getireceğine, çok büyük fırsatları kaçıracağına, başka bir şehre ya da ülkeye taşınacağına, itibarı yüksek bir yönetici olunacağına, onları korkutmaya yönelik davranışları ve kendinden emin halleriyle hayatını istediği şekilde yöneteceğine alamettir.

Rüyada hayız bezi görmek maddi olanaklarının da elinden kayıp gideceğine, dargınların da yeniden bir araya geleceğine, tartışmaların ve huzursuzlukların son bulacağına yorulur.

Rüyada hayız olduğunu görmek düşmana karşı mahcup olmayacağına, iş hayatı içinde çok tartışma yaşayacağına, pastadan en büyük dilimi kendisinin alacağına, kırgınların ve küskünlerin bir araya geleceğine, illet hastalıklara yakalanıp kurtulamayacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada hayızlı iken camiye girmek kişinin başına gelecek uğursuz bir olaya ya da kötü bir musibete, yaşadığı muhitin yenileneceğine, kendisi ile birlikte birçok insan için ekmek kapısı olacak bir işe gireceğine ve mutlu ve huzurlu bir aile yaşantısına sahip olacağına, hayallerinin gerçekleşmesi için ettiği duaların kabul olacağına, başarı ve zenginlik getireceğine, karşısına çıkan zorluklara göğüs gereceğine alamet ettiği söylenir.

Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments