Rüya Tabirleri / havuz rüyaları / Rüyada havuzun içinde ördek görmek

Rüyada havuzun içinde ördek görmek

Rüyada havuzun içinde ördek görmek horlanacağına ve kendini insan içine çıkamayacak durumlara düşüreceğine, daha fazla rızık elde edileceğine, sermayesinin boşa gideceği yatırımlar yapacağına, çok büyük atılımlar ve çalışmalar gerçekleştireceğine, evlerindeki huzurun artacağına, kendisine çok iyi baktığı için sağlığının günden güne daha iyi olacağına ve ferahlığa ereceğine tabir olunur.

Rüyada havuzun içinde ördek gördüyseniz

  • Görünürdeki gerçeklerin ardındaki şeyleri biraz incelemenizde fayda var.
  • Maddi konularda daha fazlasını vaat eden her tür iş, ilişki veya proje ilgi alanınıza girebilir.

Rüyada evin içinde ördek görüldüğünde insanlara yol göstereceğine ve sahip olduğu maddi imkânları hayır işlerinde kullanacak kadar yüce gönüllü biri olma mutluluğunu ve şerefini yaşayacağına, karşılaşılan hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, sevdiği ve değer verdiği kişileri mutlu etmek için hayırlı bazı atılımlar gerçekleştireceğine ve çok mutlu olacağına, büyük sorunlar ile boğuştuğu bir dönemde kendisini çok üzecek bir olayla karşılaşacağına, kırgın olduğu bir kişi ile arasını düzelteceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada göl içinde ördek görüldüyse büyük bir ilgi ve değer göreceğine, bir sebeple çok büyük üzüntü duyulacağına, bazı sebeplerden ötürü mutsuz olan bir kişinin yüzünün güldürüleceğine ve bu sayede hayır duaları alınacağına, daha saygın ve yüksek bir noktaya geleceğine, ondan hem fikir ve tecrübe anlamında hem de sahip olduğu maddi imkânlar anlamında faydalanacağına ve hayır göreceğine, büyük bir projenin ortaya konulması sayesinde çok tanınan ve saygı duyulan bir kişi olacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada denizin içinde ördek görüldüyse bir beladan kurtulacağına, sevdiği kişiler ile bazı işlere gireceğine, ayrı düşmüşlerin kavuşacağına, geçim derdinin biteceğine ve kişinin sağlığını geri kazanacağına, ancak daha sonra yaşanacak bazı hayırlı olaylar sayesinde durumların düzeleceğine, büyük miktarlarda para kazanılacağına ve yeni bir şehirde ya da ülkede yeni bir işe girişileceğine alamet ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments