Rüya Tabirleri / havuz rüyaları / Rüyada havuzda içinde yengeç görmek

Rüyada havuzda içinde yengeç görmek

Rüyada havuzda içinde yengeç görmek karlı işlere atılmak için birikimini ortaya koyacağına, yaşadığı sorunlardan ve sıkıntılardan kurtulacağına, güç ve kudret sahibi kimse haline geleceğine, attığı her adımda zarara uğrayacağına, Allah’tan korkması gerektiğini unutmayacağına, rakiplerine kızmasına ve onlarla arasına duvar örmesine sebep olan davranışları huy edineceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada havuzda içinde yengeç gördüyseniz

  • Seçeneklerinizin farkına varmalı veya doğru değerlendirmeye çalışmalısınız.
  • Çelişkili durumlar oluşabilir.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada içine yengeç girmesi kardeşlerden birinin desteğinin alınacağına, kısa zamanda çok yol alınacağına, her türlü illet hastalığın iyileşeceğine, çok mutlu bir birliktelik yaşayacağına, fikirlerinin de istediği takdiri toplayacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada evin içinde yengeç görüldüğünde zararlı alışkanlıkların sona erdirileceğine, gerçekleştirmek istediği projeler için daha iyi ve daha başarılı atılımlar yapmak istediği sırada canını çok sıkacak olaylar ile karşılaşacağına, eski ahbaplarıyla da muhabbetini ilerleteceğine, sıkıntıların ve sorunların üst üste geleceğine, kolay ve eğlenceli bir hayat geçireceğine, durumun farkına varılmasına rağmen sevilen bir kişinin ısrarı üzerine işe devam edileceğine yorumlanmaktadır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments