Rüya Tabirleri / el rüyaları / Rüyada havuzda elini yıkamak

Rüyada havuzda elini yıkamak

Rüyada havuzda elini yıkamak çok güzel ve huzurlu günler göreceğine, anı yaşamak yerine gelecekle ilgili sağlam planlar yapacağına, rakiplerine karşı da üstünlük kazanacağına, bir sebeple çok büyük üzüntü duyacağına, yaşadığı her günün kıymetini bileceğine ve yaşamından memnun olacağına, sevdiği kişiler ile arasını bozan insanlara hadlerini bildireceğine ve yaşadığı sıkıntıları yavaş yavaş ortadan kaldıracağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada havuzda elini yıkamak gördüyseniz

  • Sizi kötü göstermek isteyen kişiler olabilir.
  • Karşı tarafı anlamaya çalışmak ya da anlamasanız dahi, anlıyormuşcasına davranmak olayları yatıştırabilir.

Rüya tabir edenlere göre rüyada havuzda elle balık tutmak kendisine çok faydası dokunacak bilgilere ulaşacağına, hayırlı ve de uğurlu olacak girişimlerde bulunacağına, en büyük hayalinin gerçekleşeceğine, sorunlarını yakın bir zaman içinde çözeceğine ve çok başarılı işlere imza atacağına, içinden çıkılamaz gibi görünen sorunların yakın bir zaman içinde çözüme kavuşacağına rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments