Rüya Tabirleri / elbise rüyaları / Rüyada havuzda elbiseyle yüzdüğünü görmek

Rüyada havuzda elbiseyle yüzdüğünü görmek

Rüyada havuzda elbiseyle yüzdüğünü görmek kimseye el açmadan yaşayacağına, ancak bu durumların kısa süre içinde olumlu bir hal alacağına, alınacak kötü bir haber yüzünden moral bozukluğu yaşanacağına, iş bitiriciliği sayesinde ticaret dünyasının önde gelen isimleri arasında yer alacağına, verilen kararlar sayesinde kazancın sürekli artacağına, şükür içinde bir hayat süreceğine işarettir.

Rüyada havuzda elbiseyle yüzdüğünü gördüyseniz

  • Güvenebileceğiniz kişilere yakın durun.
  • Yoksa bazı sorunlarla karşılaşabilirsiniz.

Rüyada havuzda elbiseyle yüzmek hayırlı başlayan bir işin çok büyük sıkıntı verecek ve sorun yaratacak bir duruma geleceğine, adeta havalara uçacağına, sıkıntılarından arınıp genişliğe çıkacağına, çekilen zahmetin çoğalacağına, yani kısa süreli de olsa kötü durumlarla karşılaşılacağına, muradına ereceğine ve daha önce hiç olmadığı kadar mutlu olacağına tabir olunur.

Rüya yorumlarına göre rüyada havuza elbiseyle girmek işlediği günahların tekrar işlenmemesi koşulu ile affedileceğine, büyük fırsatlar elde edeceğine, sorunların ardı ardına ortaya çıkacağına, yaşamının ve işlerinin düzene gireceğine, çok hayırlı ve güzel atılımlar yapacağına, onlardan ayrı kaldığı zamanlarda çektiği acıların da unutulacağına delalet ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments