Rüya Tabirleri / hastane rüyaları / Rüyada hastanede ölü görmek

Rüyada hastanede ölü görmek

Rüyada hastanede ölü görmek sahip olduğu mal varlığının alıp yürüyeceğine ve herkesin isteyeceği bir hayatı olacağına, asık suratlı veya ağlıyor ise de üzüntü verici bir olay yaşanacağına, yatırımlarının ve emeklerinin karşılığını fazlasıyla alacağına, huzur ve neşeden bolca nasipleneceğine, hayal ettiği şeylere yakın bir zaman içinde kavuşacağına, hedeflerine ulaşmak için kısmet ve şans elde edeceğine yorulur.

Rüyada hastanede ölü gördüyseniz

  • Zamanınızı yeni şeyler öğrenmeye sarfetmeniz olasıdır.
  • İşleri kendi bildiğiniz yöntemlerle ele alarak ya da pratik olarak maddi anlamda rahat davranma şansı bulabilirsiniz.

Rüyada hastanede ölü bebek görüldüyse maddi konularda hiç olmadığı kadar kötü bir duruma düşeceğine, bilgin ve usta kişi haline geleceğine, maddi sıkıntılardan kurtulup bol kazanç elde edilecek işlerde başarı sahibi olunacağına, zor ve çok sıkıntılı durumlar yaşayacağına, azmi ve hırsı sayesinde istediği kariyere sahip olacağına alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments