Rüya Tabirleri / hastane rüyaları / Rüyada hastane müdür görmek

Rüyada hastane müdür görmek

Rüyada hastane müdür görmek ruhsal olarak çok büyük bir çöküş yaşayacağına ancak daha sonra yaşanacak güzel gelişmeler sayesinde çok iyi bir duruma geçeceğine, endişeli bekleyişlerin hayırlı biteceğine, borçlarını azar azar da olsa ödeyeceğine ve feraha er geç kavuşacağına, büyük bir iş için bir ortaklık kurulacağına, zor bir döneme girileceğine, emin adımlarla ilerlediği hayatını daha da güzelleştirmek için çevresindeki kimselerle de iş birliği yapacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada hastane müdür gördüyseniz

  • Başkalarının suçlarını üstlenme eğiliminiz doğru olmayabilir.
  • Yaratıcılık gerektiren işlerinizi, aşk hayatınızı veya sosyal ilişkilerinizi ilgilendiren konularda hareketlilik var.

Rüyada hastane müdürü olmak rüyayı gören için evlense dahi borçlar nedeniyle daha evliliğinin ilk günlerinde bile stres içinde olacağına, yardım konusunda sevilen bir kişiye destek olunacağına, iş hayatını çok düzgün bir şekilde ilerleteceğine, girdiği hiçbir işte başarı sağlayamayacağına, sevdiği kişiler ile arasının açılacağına, gösterilecek sabır ve azimle kazanılan paranın bazı sorunlar yüzünden kısa süre içinde harcanacağına delalet ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments