Rüya Tabirleri / haber rüyaları / Rüyada hastalık haberi duymak

Rüyada hastalık haberi duymak

Rüyada hastalık haberi duymak yanlış bir karar vereceği için  eline geçen fırsatları kaçıracağına, kurulu bir düzene sahip olacağına, yıllardan beri çok istediği ve arzuladığı şeylere kavuşacağına, yapılan bütün işlerde çok büyük zararlar edileceğine, huzurunun ve rahatının ömür boyu süreceğine, yaşadığı zor günlerin biteceğine yorumlanır.

Rüyada hastalık haberi duymak gördüyseniz

  • Biraz zaman ayırmanız belli konularda istediğiniz sonuçları elde etmenizi sağlayabilir.
  • Sizden faydalanmaya çalışan kişilerden sakınmak için özel yaşamınızda veya iş hayatınızda bazı değişiklikler yapmanız gerekebilir.

Rüyada telefonda hastalık haberi almak güzel bir yola çıkılacağına, elini attığı işleri yakın zaman içinde çok hayırlı bir şekilde ileri götüreceğine, buna rağmen sağlam bir yapıya sahip olduğu için işyerinin herhangi bir sorun yaşamayacağına, hayat içerisinde çok büyük kısmetler ile karşılaşacağına, rüya sahibi bir kadınsa kocasının öleceğine, büyük bir kazanç elde edeceğine ve yeni bir haneye sahip olacağına alamettir.

Rüyada hastalık haber almak kendini her konuda geliştireceğine ve hayatında kendisi için dönüm noktası sayılacak kararlar alacağına, şansının ve bahtının bundan sonrası için açık olacağına, hayırlı bir kararla bir ilişkiye başlanacağına, insanların gözüne girerek pek çok görevin aynı anda üstesinden geleceğine, maddi yükümlülüklerinin azalacağına, bir gönül ilişkisine başlanacağına delalettir.

Rüya alimlerine göre rüyada hastalık haberi alıp ağlamak fırsatların en iyi şekilde kullanılacağına, çok para kazanılacağına, yaşamının olumlu ve hayırlı şekilde ilerleme göstereceğine, uzun zamandan beri içinde bulunduğu parasal krizden alacağı destek sayesinde çok kısa bir zaman içinde kurtulacağına, büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşanacağına inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments