Rüya Tabirleri / hasta rüyaları / Rüyada hasta olup oruç bozmak

Rüyada hasta olup oruç bozmak

Rüyada hasta olup oruç bozmak içinde bulunduğu sağlıksız ruh halinden ve bedenindeki ağrılarından kurtulacağına böylece geleceği iyi ve hayırlı durum için Allah’a şükredeceğine, hayırlı ve güzel işler yapacağına ve insanlar arasında saygın kimse haline geleceğine, üzüntülerinden ve endişelerinden yakın bir zaman içinde kurtulacağına, eline geçen malları tutamayacağına, bazı kişilerin ortaya atacağı dedikodulara çeşitli şekillerde malzeme olunacağına, rüya sahibinin uykusuz ve mutsuz günler geçireceğine işaret eder.

Rüyada hasta olup oruç bozmak gördüyseniz

  • Size yanlış veya şaibeli bilgi veren kişiler olabilir.
  • Sizi cezp etmeyen tekliflerle karşılaşabilirsiniz.

Rüya yorumlarına göre rüyada cünüp olup oruç tutmak hayatına heyecan ve renk gelecek gelişmeler yaşayacağına, yapılan bütün işlerde kazanç sağlanacağına, hiç hayal edilmeyecek mevkilere terfiler alınacağına, sorunların haneden kısa zamanda uzaklaştırılacağına, böylece çalışmaları takip ve takdir edilecek kimse olacağına, iş arkadaşlarından biri ile ağız dalaşına girileceğine delalet eder.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada adet olup oruç bozmak kendisini çok büyük bir ferahlığa taşıyacak bir proje gerçekleştireceğine, hayatının kolay ve güzel geçeceğine, yapılan işlerin karşılığının alınabileceğine ve çok büyük bir bereket olacağına, kendisine istediklerini nasip edeceğine, ailesinin kararları ile yaşamak zorunda kalacağına ve bu durumun kendisine büyük bir mutsuzluk getireceğine, tartışmaların gün geçtikçe daha da artacağına yorulmaktadır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments