Rüya Tabirleri / hasta rüyaları / Rüyada hasta olmak hastane görmek

Rüyada hasta olmak hastane görmek

Rüyada hasta olmak hastane görmek nur topu gibi bir bebeğin geleceğine, geleceğe dair şimdiden yatırım yapacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine, kötü günler yaşayacağına, kendisi için neyin doğru neyin yanlış olduğuna karar veremez olacağına, yeni arkadaşlıklar kurulacağına işarettir.

Rüyada hasta olmak hastane gördüyseniz

  • Geçmiş tecrübeleriniz sizi kötü durumda kalmaktan kurtarabilir.
  • Bazı iş veya planlarınızda yeni düzenlemeler yapılmasını gerektiren önerilere açık olmalısınız.

Rüya tabirlerine göre rüyada hasta olup hastanede yatmak tersine suyun üstünde zorla giden sandal da kötü sürecinizin kısa zamanda sonlanacağına, üzüntülerinden ve endişelerinden yakın bir zaman içinde kurtulacağına, atılacak adımlar sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, geçim kolaylığı içinde olacağına, zorluk çekilen konularda düze çıkacağına, kazancın istenen seviyeye çıkartılacağına rivayet eder.

Rüyada hasta olup hastaneye gitmek rüyayı gören kişi için aksi halde büyük bir zarar uğranabileceğine, işlerinde büyük zararlara uğrayacağına, parasını ve malını kaybedeceğine, kazanılan paranın sevilen kişilerle bölüşüleceğine ve çok sevilen bir kişi olunacağına, özellikle para konusunda şansının açılacağına, hayatına bolluk ve bereket geleceğine yorulur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments