Rüya Tabirleri / hasta rüyaları / Rüyada hasta kuzu görmek

Rüyada hasta kuzu görmek

Rüyada hasta kuzu görmek yaşanan sorunların sona ereceğine, hayırlı bir kısmetle mutlu bir yuva kurma yolunda adım atılacağına, kişinin tek başına başladığı işinde giderek pek çok kişiye de maaş verecek düzeye geleceğine, yaşanan olaylardan herhangi bir sorun olmadan ve çok büyük ve üzücü durumlara düşmeden kurtulacağına, eşler arasındaki kıskançlığın ve güvensizliğin biteceğine, ona imkânları el verdiği oranda destek sağlayacağına delalettir.

Rüyada hasta kuzu gördüyseniz

  • Karşı cins ilişkilerinizde istediğiniz kimsenin aklını çelebilecek yapıdasınız.
  • Birilerinin ihmali veya aptallığı yüzünden önem verdiğiniz bir konu toptan yıkılabilir.

Rüyada hasta kuzu kesmek şansının ve kısmetinin kendisini hiç bırakmayacağına, rakiplerin kazanılan başarılar ardından üzüleceklerine ve girilen bir yarışın kazanılacağına, geçim sıkıntısına katlanmak zorunda kalacağına, cebinden önemsiz bir sebepten ötürü çıkan paranın katbekat daha fazlasını kazanacağına, büyük bir insan kalabalığına yardım edeceğine, sırtındaki yükten kurtulacağına alamettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments