Rüya Tabirleri / hasar rüyaları / Rüyada hasarlı tavan görmek

Rüyada hasarlı tavan görmek

Rüyada hasarlı tavan görmek enerjik ve hafiflemiş hissedeceğine, işindeki kısmetin ve şansın eskisi gibi yaver gitmeyeceğine, ailesine karşı görevlerini aksatmayacağına, verdiği sözleri yerine getirmek için uğraşacağına, oğlunun da ömrünün uzun ve sağlıklı olacağına, uzun bir süre boyunca askıda kalan bir işin kısa süre içinde tekrar hayata geçirileceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada hasarlı tavan gördüyseniz

  • Yaratıcı çözümler iyi görünmenizi sağlayacak.
  • Karlı alışverişler yapabilir, her konuda büyük bir beceriklilikle haraket edebilirsiniz.

Rüyada hasarlı beyaz araba görüldüğünde kendisinin ve ailesinin geleceğine, projelerin ve harcanan emeklerin de takdir göreceğine, bereketin ve verimin olacağına, önemli bir şahsiyet olarak ilerde ülkenin tanıyacağı biri haline geleceğine, çok büyük sıkıtılar yaşanacağına, işlerin düzgün gideceğine yorulur.

Rüyada kendi arabanı hasarlı görülmesi her zaman için ailesini geçindirmenin yollarını bulacağına, aile bireylerinin de içinde olacağı bir iş kurulacağına, zorluklarla geçen bir dönemin kısa süre içinde atlatılacağına, aile bireyleri ile arasındaki sorunu çözeceğine, tahmin edilenden daha çok kazanç elde edileceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada hasarlı köprü görülmesi çalışma bittiğinde hem gören ve bilen herkesi çok şaşırtacağına, eşler arasında bir soğukluk olacağına, işinin gücünün rast gideceğine ve hayırlı uğurlu olacak başlangıçların yapılacağına, cebine giren paranın miktarının günden güne artacağına işaret eder.

Rüyada hasar görmüş ev görüldüğünde çok büyük kazançlar elde ederek işlerini iyi yerlere taşıyacağına, ağız tadının ve keyfinin de bozulacağına, aile hayatı içinde yaşanan kötü günlerin geride kalacağına, endişelerinin yerini umudun alacağına yorumlanır.

Rüyada hasarlı ev görülmesi hayatında bolluğun ve bereketin hüküm süreceği günlerin geleceğine, uzak bir yerde oturan çok sevdiği bir kişiye kavuşacağına, gücünün ve kudretinin hiç eksilmeyeceğine, akrabaların araya girmesi ile etraftaki insanlarla yaşanabilecek tartışmaların başlamadan bitirileceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada maddi hasarlı trafik kazası yapılması uykusuz ve halsiz düşeceğine, daha çok emek vereceğine ve hep daha iyi ve daha güzel şeyler yaparak insanlara örnek olacağına, kendini insanlara yardım etmeye adayacağına, dinsiz birinin meşakkat ve sıkıntısını üzerine almaya yorulur.

Rüyada hasarlı görmüş bina görüldüğünde kem gözlere geleceğine, evli ise çocuk sahibi olmak için acele etmeyeceğine, işlerinin gün geçtikçe daha iyi bir hale geleceğine ve kendisinin dirayetli bir kişi olacağına, iş sahibi değilse çok iyi bir işe sahip olacağına, saygınlığını yitireceğine ve insanlar tarafından ayıplanacağına, insanların hayır dualarını alacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada hasarlı duvar görüldüğünde bir istek üzerine girdiği bir işte çok hayırlı ve güzel bir geleceğe sahip olacağına, düştüğü kötü durumlardan yardım ettiği insanlardan alacağı hayır duaları sayesinde kurtulacağına, tartışmaların ve sorunların ortasında kalacağına inanılır.

Rüya tabirlerine göre rüyada depremde olup evin hasar görmesi ön planda kalmayı sağlayacağına, çok daha büyük bir atılım yapılması amacı ile çok daha fazla ve daha verimli çalışmalara girileceğine, geçim derdi çekmeyeceğine, çıkarılan dedikoduların bertaraf edileceğine, dost ve akraba ile bir soruna çözüm bulunacağına delalet etmektedir.

Rüyada hasarlı bina görülmesi özgüveninin ve cesaretinin kırılacağına, bekar ise evleneceğine, Allah katında makbul olacak işlere atılacağına, huzurlu ve mutluluk verici bir birliktelik yaşanacağına, geçiminin çok daha kolay hale geleceğine ve dünyanın tüm güzelliklerinin ve nimetlerinin tadına varma şansına nail olacağına alamet etmektedir.

Rüyada telefonun hasar görmesi rüya sahibi kişi için sıkıntıların ve talihsizliğin sona ereceğine, rüya sahibinin aile bireylerden birinin vefat edeceğine, elinin bolluk göreceğine delalet eder.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada evin duvarının hasar görmesi hayır getirecek bazı çalışmaların ortaya konulması sayesinde kötü şansın kırılacağına, sükûnetin ve huzurun hâkim olacağına, sorunlarının iş konusunda büyük deneyimlere sahip bir kimseden alacağı yardım sayesinde çözüleceğine yorulmaktadır.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada tavanın hasar görmesi bir gayret ayağa kalkıp silkeleneceğine, çok uzun bir zamandan beri hayal ettiği şeylere bir bir kavuşacağına, elindeki imkânları kullanarak girdiği bir işte çok sıkıntı çekeceğine, hayırlı bir şekilde girilen işten çok büyük zararlar edilerek çıkılacağına, sağlık ve sıhhatinin bozulacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada hasarlı araç görüldüyse sorunlarını çözdükten sonra iş hayatında çok büyük ve çok kazanç getirecek atılımlar yapacağına ya da kazançlı bir iş kuracağına, anlayışlı ve iyi kalpli bir kısmetle dünya evine girileceğine, rahatının ve konforunu da yerinde olacağına, kendisinin de onlar için hayırlı bir kimse olacağına, sevdiği kişilerin hayallerini gerçeğe çevireceğine, çabalarının boşa çıkacağına delalettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments