Rüya Tabirleri / bina rüyaları / Rüyada harabe bina görmek

Rüyada harabe bina görmek

Rüyada harabe bina görmek rahatsızlık yaratan bir durumun bir ortadan kaldırılacağına, işlerin günden güne daha kötü bir duruma düşeceğine, gerçekleşmeyen hayallerin kalpte ukde kalacağına, anlayışlı ve hoşgörülü bir kişi ile evlenileceğine ve evlat sahibi olunacağına, çok kar getirecek işlere gireceğine ve muhtaç insanlara yardım etme konusunda büyük adımlar atacağına, tekin olmayan yollara parasını ve malını harcayacağına delalettir.

Rüyada harabe bina gördüyseniz

  • Egzersiz yapmanız veya bilgili olmak sizi kuvvetlendirebilir ya da size cesaret verebilir.
  • Daha sonra da normal hayat akışınız içinde sevdiğiniz insana gereken ilgiyi gösterin.

Rüyada harabe binaya girmek doğru karar veremeyeceğine, yokluk ve fakirlik nedir hiç bilmeyeceğine, fakir fukaraya elindeki para kadar yardım edeceğine ve dua alacağına, hayatın güzelliklerini görme ve yaşama fırsatı elde edeceğine, yüklü bir miktar borç verileceğine, istediği arabaya bineceğine inanılır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments