Rüya Tabirleri / hamur rüyaları / Rüyada hamurdan şekiller yapmak

Rüyada hamurdan şekiller yapmak

Rüyada hamurdan şekiller yapmak çevresinin kendisi gibi varlıklı kimselerle dolacağına, fırsatları tam zamanında değerlendireceğine, sorun yaratan kişilerin uzaklaştırılacağına, zararlı alışkanlıkları olan bir akrabasını ailesinden uzaklaştıracağına, üzüldüğü ve çok yıprandığı bir durumda kendisine uzanan bir el ile rahata ereceğine ve başarı kazanacağına, tüm kalbi ile Allah’a döneceğine inanılmaktadır.

Rüyada hamurdan şekiller yapmak gördüyseniz

  • Belli bir konunun gidişatını algılama biçiminiz meslektaşlarınızınkinden ya da yakınlarınızınkinden farklı olabilir.
  • Yaptığınız bazı şeylerden hoşlanmayan sevdiğiniz kişilerle ilişkilerinizde duygularınızı kontrol edemeyebilirsiniz.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada hamura şekil vermek hayatının aksiliklerle geçeceğine ve deyim yerindeyse bir türlü şeytanın bacağını kırmayı başaramayacağına, gerçekleştirilecek projeler sayesinde yeni ve daha rahat bir hayata kavuşacağına, dertlerin azalmasına vesile olacak olayların meydana geleceğine, haneye bolluk ve bereketin dolacağına ve ferahlığa çıkılacağına, büyük bir ikilemde kalacağına, sorunlarını kısa süre içinde ortadan kaldıracağına delalettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments