Rüya Tabirleri / merdiven rüyaları / Rüyada hamileyken merdivenden düşmek

Rüyada hamileyken merdivenden düşmek

Rüyada hamileyken merdivenden düşmek bir süre her şeyden elini eteğini çekeceğine, rüya sahibinin yakın bir zamanda çok büyük ve ağır bir hastalığa yakalanabileceğine, iş dünyasındaki prestijin azalacağına, iş ile ilgili büyük ve akıllıca yatırımlar gerçekleştirileceğine, elinde bulunan imkânları kullanarak kendi işini kuracağına, çalışmaların birçok kişi tarafından takdir göreceğine alamettir.

Rüyada hamileyken merdivenden düşmek gördüyseniz

  • Size iftira atılması veya hakkınızda olmadık dedikodular çıkartılması olasıdır.
  • Kısa mesafeli bir ziyaret, seyahat, bir anlaşma ya da konuşma ufkunuzu genişletebilir.

Rüyada hamileyken merdiven çıkmak hasta olan yakınının ölüm haberini alacağına, kırgınlıkların ve kızgınlıkların kısa zamanda biteceğine, hayal ettiği şeylere kısa bir zaman içinde zorluk çekmeden kavuşacağına, mutluluğu yakalamak için çok uğraşacak olan rüya sahibinin inatçı kişiliği sayesinde isteklerine ulaşacağına, zor olduğu söylenen bir çalışmanın keyifli bir hal alacağına, evlatların hayırlı insanlar olmasıyla kişinin her açıdan kendisini mutlu hissedeceğine yorulur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments