Rüya Tabirleri / kadın rüyaları / Rüyada hamile kadına köpek saldırması

Rüyada hamile kadına köpek saldırması

Rüyada hamile kadına köpek saldırması çok hayırlı ve büyük kazançlar ve başarılar elde edeceğine, birbiri ardına yaşanan sorunların düzeleceğine, yatırımların heba olacağına, mesleki kariyerini daha iyi hale getirmek için bir müddet yurt dışında yaşayacağına, mutluluk ve bereket dolu haberler alınacağına, varolan sağlık sorunlarının şifa bulacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada hamile kadına köpek saldırması gördüyseniz

  • Yaptıklarınız yapacaklarınızın garantisi gibi görünebilir.
  • Bazı kişilerle ya da yapmak istediğiniz bazı şeylerle ilgili duygularınızı engellemeye çalışıyor olabilirsiniz.

Rüyada hamile kadını köpek ısırması rüyayı gören için sağlık sorunları ile dolu ve zor günler yaşayacağına, çok rahat ve huzurlu bir hayat yaşanacağına, en önemli anlarda destek görüleceğine, daha sonra işle ilgili bazı çalışmalar için toplantılar yapılacağına, kendisini çok seven bir kişi ile dünyaevine gireceğine delalettir.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada hamile kadını köpek kovalaması çok önemli ve başarılı çalışmalara imza atacağına, bir sebeple bu durum için çeşitli önlemler alacağına, rahatlık sağlayacak kararlar verileceğine, daha çok saygı ve destek göreceğine, istediği gibi bir geleceğe sahip olacağına, çalışmaların ve projelerin çok yakın zaman içinde meyvelerini vereceğine inanılmaktadır.

Rüya yorumlarına göre rüyada hamile kadının köpek görmesi işini tutkuyla yapan rüya sahibinin el üstünde tutulan biri olacağına, kişinin iyi hale geleceğine, sıkıntı dolu günler yaşanacağına, elinde avucunda ne varsa hepsini satmak zorunda kalacağına ve çevresindeki kişiler tarafından desteklenmeyeceğine, sıkıntıların ve sorunların yakın bir zaman içinde son bulacağına, söylentiyi çıkartan kişileri araştırmaya başlayacağına işaret ettiği söylenir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Aytac

Merhaba ben Hamileyim.
Rüyamda su yesili elbise giymisim karnim biraz belli oluyor sonra 3arkadaşımla elma yiyorum biraz yedikden sonra içinde kurt görüyorum çürük olduğunu görüp çope atıyorum arkadaşlarımında elmaları çürükdü