Rüya Tabirleri / hediye rüyaları / Rüyada hamile kadına hediye vermek

Rüyada hamile kadına hediye vermek

Rüyada hamile kadına hediye vermek uzak bir yola gidileceğine ve üzüntü verici bir olay yaşanacağına, yapacağı diğer işlerin de çok ses getiren çalışmalar olması sayesinde büyük bir özgüvene kavuşup kendi işini kuracağına ve bulunduğu sektör içinde kendisine yer edineceğine, yaşanacak tatsız bir olay yüzünden hâkim karşısına çıkılacağına, olumlu ve hayırlı gelişmelerle karşılaşacağına, karşısına çıkacak pürüzlerin kendisini yıldıramayacağına, uzun uğraşlar sonucu biriktirdiği zenginliği yitireceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada hamile kadına hediye vermek gördüyseniz

  • Sosyal yaşamınız veya aşk hayatınız stresi azaltabilir.
  • Mevcut gelişmeler ilişkilerinizin dayanağının değişmesi anlamına geliyor, hazırlıklı olmalısınız.

Rüyada hamile kadından hediye alınması uzun zamandan beri büyük bir istekle istediği herşeye kavuşacağına, mutlu ve hayırlı bir hayat süreceğine, işlerini yoluna koyarak ailece mutlu günler geçireceğine, büyük üzüntü verecek olayların yaşanacağına, sağlığının da huzurunun da yerine geleceğine delalet ettiğine inanılır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments