Rüya Tabirleri / kadın rüyaları / Rüyada hamile kadına görücü gelmesi

Rüyada hamile kadına görücü gelmesi

Rüyada hamile kadına görücü gelmesi yaptığı yatırımlardan yana istediği sonuçlara ulaşacağına, rahatsızlık yaratan kişilerin geçmişte bırakılacağına, kısa zaman içinde büyük kazançlar elde edilmesine vesile olacak bazı işlere girileceğine, hane içinde de ayrılıkların söz konusu olacağına, hayırlı bir kısmet ile evlilik yolunda adımlar atılacağına, makbul olan mallara ve helal olan lokmaya kavuşacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada hamile kadına görücü gelmesi gördüyseniz

  • Gerekeni uygularsanız öncelikle maddi açıdan kazanç getirebilir.
  • Eski problemleri çözmeniz daha iyi bir yaşam tarzı doğurabilecek yoldan ilerlemenizi sağlayabilir.

Rüyada evli kadının görücüye çıkması rüyayı gören kişi için problemlerle baş etmekte zorlanacağına, çok kötü zamanlar geçirip ruhsal olarak çok zor durumlara düşeceğine ve uzun bir süre bu durumdan kendisini kurtaramayacağına, yaşanan durumun araştırılması sayesinde bu durumun düzeltileceğine, hayallerinde kurduğu hayatın kendisine Allah tarafından nasip edileceğine, bağışıklığın zayıflamasından ötürü sağlık sorunları yaşanacağına, hayallerini ve arzularını gerçekleştireceğine ve çok mutlu olacağına alamet etmektedir.

Rüya yorumcularına göre rüyada dul kadına görücü gelmesi kurulacak bir ortaklık sayesinde refah seviyesinin gittikçe yükseleceğine, bazı tartışmalar yaşayacağına, aile bireylerinin birbirlerine verecekleri destekler sayesinde işlerin eskisinden daha iyi ve daha büyük bir hale dönüşeceğine, bir mal alım satımı dolayısıyla yaşanan bir sıkıntının ortadan kalkmasına yardım edeceğine, yakın bir zaman içinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, canını ve malını kaybetme pahasına da olsa bazı girişimlerde bulunacağına işaret eder.

Rüyada çarşaflı kadın görüp korkmak büyük atılımlar ve yenilikler yapacağına ve hayatını çok iyi bir noktaya getireceğine, sürekli yerinde sayacağına, ismini aldığı zaferlerle duyuracağına, stresinden ve üzüntüsünden kurtulacağına, işlerinin çok iyi bir kişi ile tanışması sayesinde mutlu bir şekilde devam edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada evli kadına görücü gelmesi rüyayı gören için işlerinde yaşadığı sıkıntının yakında sona ereceğine, sorunlarının ardının arkasının kesilmeyeceğine, sağlık sorunları ile uğraşılan bir dönemin sona ereceğine, çok büyük yatırımlar gerçekleştirip yardıma muhtaç insanlara destek olacağına, mutluluk verici haberlerin alınacağına ve kişilerin yaşamına güzelliklerin geleceğine yorulur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments