Ana sayfa » Banyo rüyaları » Rüyada hamam banyo görmek

Rüyada hamam banyo görmek

Rüyada hamam banyo görmek sevdiği bazı kişilerden ihanet göreceğine, kazancının artması ile malının ve rızkının da çoğalacağına, hayalini kurduğu şeylere kısa bir zaman içinde kavuşacağına, eğlenceli günlere kavuşacağına, eşinin her zaman kendisine saygı göstereceğine ve el üstünde tutulacağına, hem de kişinin bu süreçte psikolojik olarak zayıflayacağına işarettir.

Rüyada hamam banyo gördüyseniz

  • Bir süre için olaylara müdahale etmemenizde fayda var.
  • Bir görüşmede çok fazla istekli davranmanız iyi olmayacak.

Rüyada hamamda banyo yaptığını görüldüyse işinin gücünün rast gitmeye başlayacağına, zarar ettiği çalışmalarda kısa sürede kara geçeceğine ve gün geçtikçe daha çok mutlu olacağına, aylık gelirinin artacağına, mutluluk verici haberlerin alınacağına, iyi zamanlar geçireceğine, bir sebeple çok zor zamanlar yaşayacağına yorumlanır.

Rüyada hamamda banyo yapıldığında yüceltileceği sözler duyacağına, sorunlarının ve sıkıntılarının kısa bir zaman içinde sorun yaratmayacak bir şekilde ortadan kalkacağına, işine daha büyük bir hevesle sarılacağına, sahip olduklarının hesabını tutmakta zorlanacak kadar büyüyeceğine, bazen ne kadar hatırlamak istemese de onları yine de hep hatırlatacak birşeylerle karşılaşacağına, ekonomik olarak zayıflayacağına işaret ettiğine inanılır.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
suzan.corduk

mahallemde eski hamam varmış annem beni oraya götürüyor rüyamda.kapıdan giriyoruz iğne atsan düşmez okadar kalabalıkki hamam.bi küçük odaya çantamızı koyuyoruz.annem beyaz mavi çizgili peştemal verdi bana,hamamda yıkandığımı gördüm.yeşil sabun vardı kurnanın başında birsürü koymuşlar.karşımda bir kadın vardı belinden aşağı kırmızı peştemal bağlamış üstünde bişey yoktu.gözünü dikmiş annemle bize bakıyordu rüyamda hep.ben rahatsız olup kadına sırtımı döndüm,kadın bana seslendi sen ölen kardeşime çok benziyosun o yüzden baktım hep dedi bana.ben korktum kadından rüyamda

Scroll to Top